Σε διοργάνωση του ΟΦΝ Ιωνίας και του ΟΠΑΝ Νέας Ιωνίας
Στο κλειστό γυμναστήριο Νέας Ιωνίας πραγματοποιήθηκε μια όμορφη γιορτή με την συμμετοχή περισσότερων από 250 μαθητών από τα Δημοτικά σχολεία της περιοχής.
Επίδοξοι μελλοντικοί αθλητές γνώρισαν το χάντμπολ κοντά στους έμπειρους προπονητές της νταμπλούχου ομάδας γυναικών του Ο.Φ.Ν. Ιωνίας.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους μεταξύ άλλων ο Γενικός Γραμματέας της ΟΧΕ Κώστας Σταματιάδης, ο υπεύθυνος ανάπτυξης της ομοσπονδίας Παναγιώτης Ιατρούδης και ο Πρόεδρος του ΟΠΑΝ Σπύρος Αμανατίδης.
Γ' Σεπτεμβρίου 56
Τ.Κ. 10433
Αθήνα