Στο πλαίσιο του Be Active σε συνεργασία ΕΑΠ/ΟΧΕ, Δήμου Κερατσινίου- Δραπετσώνας και Ολυμπιακού Κερατσινίου
Από τις 08:00 έως τις 13:00 θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο Κερατσινίου «Παύλος Μπακογιάννης» στις Σιταποθήκες, γιορτή χάντμπολ Δημοτικών Σχολείων σε συνδιοργάνωση της ΕΑΠ/ΟΧΕ, του Δήμου Κερατσινίου- Δραπετσώνας και του Ολυμπιακού Κερατσινίου.
Η εκδήλωση είναι ενταγμένη στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα της κομισιόν «Βe Active».
Γ' Σεπτεμβρίου 56
Τ.Κ. 10433
Αθήνα