Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (14η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (12η-14η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική), Β΄ Ανδρών (1η-7η-8η αγωνιστική)

Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2018

Handball Premier (14η αγωνιστική)
Καματερού 17:15 (ΕΡΤ2), ΓΑΣ Καματερού- Χιλιώτης Δράμα 1986 (Τζαφερόπουλος- Συρεπίσιος, Μίγκας)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018
Handball Premier (14η αγωνιστική)
Συκεών 17:00, Φοίβος Συκεών- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Μεϊμαρίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- ΧΑΝΘ (Νάσκος- Χαρίτσος, Χατζηγεωργίου)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Αερωπός Έδεσσας (Τσάκωνας- Τόλιος, Κυριακούλιας)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Διομήδης Άργους (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Ζέρβας)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΣΕ Δούκα (Καραπάνος- Αβράμης, Μπεμπέτσος)

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:30, Φίλιππος Βέροιας- Άρης Θεσσαλονίκης (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Ζέρβας)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Κορρές)

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Μακεδονικός (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Πατιός- Τσιάνας)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Αναστασίου- Μπουγιάκας)

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)
Δαϊς 18:00, ΑΟ Νηρεύς- Άρης Νίκαιας (Βήτας- Σκλαβενίτης)
Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου Κένταυρος- Έσπερος Καλλιθέας (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΟΦΝ Ιωνίας (Κουτσός- Φωκίτης)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Ιωνικός ΝΦ (Συρεπίσιος- Μερτινιάν)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Ανταλής- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Κέρκυρας 15:00, Φαίακα Κέρκυρας- ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων (Μαυρίδης- Πήτας)
Γιώργος Χαλκίδης 16:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Ορφέας Κατερίνης (Αναστασίου- Μπουγιάκας)
ΔΑΚ Κλαδισού 17:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Ηλιούπολης (Λεφάκης- Μπαγάκη)
ΔΑΚ Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Γράψας- Κυριακού)

Β΄ Ανδρών (7η αγωνιστική)
ΕΑΧ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά (Λεφάκης- Σαματά)

Β΄ Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Πήγασος Κυψέλης (Μπράμου- Σπηλιωτάκος)
Νίκος Γραμματικός 18:00, Τελαμώνας Σαλαμίνας- Ηλυσιακός (Ζήσης- Καρυδάκης)

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018
Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- HONDA Πανόραμα (Χρηστίδη-Στεφανίδης, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 12:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Φαίακας Κέρκυρας (Ουζούνης- Παρασκευούδης)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Πρωτέας Άρτας (Θεοδοσίου- Χαρίτσος)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Μυτιλήνης 19:30, ΑΟ Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου (Καπέλη- Τζουραμάνης)
Μυτιλήνης 21:30, Γέρας Παπάδου- Αίαντας Μυτιλήνης (Καπέλη- Ανδριώτης)

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Μακεδών Θ. (Παπαδόπουλος- Χατσίκας)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη»- ΑΟ Ιωαννίνων (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Κοζάνης (Μαυρίδης- Πήτας)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Απόλλων Σταυρούπολης (Μιχαηλίδης- Τορνικίδης)

Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 13:00, ΓΣ Χανίων- Ωρίωνας Χανίων (Λεφάκης- Σαμάτα)
ΔΑΚ Λαμίας 15:00, Ιωνικός Λαμίας- Πολυνίκης Ναυπλίου (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Πολιτείας 18:00, ΑΟ Πολιτείας- Αθηναϊκός (Κουτσός- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:00, ΑΣ Βέροια 2017- Απόλλων Σταυρούπολης (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Σεριφάτο Αιγίου (Ζήσης- Μπράμου)

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

aeklogo osfplogoth diomidislogoth aeroposlogoth paokogoth pylaialogoth dukelogoth

drama86logoth ionikosnf faiakas 	arisniklogoth filipposlogoth hcsalaminalogoth zafeirakislogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

paokogoth ofnilogoth anagennisilogoth veroia2017logoth panoramalogoth malexgiannitslogoth korydalloslogoth pylaialogoth prosotsanilogoth ethnikoslogoth Athinaikoslogoth kamaterologoth