Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (12η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική), A2 Aνδρών (10η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019

Handball Premier (12η αγωνιστική)
Κραχτίδης 18:00, BIANCO MONTE Δράμα 1986- ΑΣΕ Δούκα
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)
Ρέντη 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Τσάκωνας- Σκλαβενίτης, Μίγκας)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Άρης Νίκαιας
(Φωκίτης- Ζήσης, Κορρές)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Φίλιππος Βέροιας
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:00, ΟΦΝΙ- Φίλιππος Βέροιας
(Ανταλής- Τσάμος, Αντωνόπουλος)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Δημόλας)
Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017- ΓΑΣ Καματερού
(Τέμης- Γιάννου, Σίσκου)
Πανοράματος 18:30, HONDA Πανόραμα- ΠΑΟΚ MATECO
(Φωτακίδης- Κινατζίδης, Σαμαράς)

Α2 ανδρών (10η αγωνιστική)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας-Βριλήσσια
(Κουτσός- Λεφάκης)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδώνας Λουτρακίου - Πανελλήνιος ΓΣ
(Βήτας- Γιαβρούτας)
Καματερού 20:00 ΓΑΣ Καματερού - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων
(Συρεπίσιος- Γιακαλής)
Κορωπίου 20:00 Παπασιδέρης Κορωπίου - ΟΦ Νέας Ιωνίας
(Μερτινιάν- Ψύλλος)

Β΄Ανδρών (5η αγωνιστική)
Χανίων 14:00, ΓΣ Χανίων- Ωρίωνας Χανίων
(Σαματά- Μπαγάκη)

Α2 γυναικών (6η αγωνιστική)
Κέρκυρας 17:00 Φαίακας - Ελπίδες Αμυνταίου
(Μπουγιάκας- Δημητριάδης)
Κοζάνης 18:00 Εθνικός Κοζάνης Ορφέας Κατερίνης
(Μαυρίδης- Καζαντζίδης)
Αμυνταίου 18:00 Φιλώτας - ΑΟ Προσοτσάνης
(Πήτας- Λάσκαρης)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Σεριφάτο Αιγίου
(Γιακαλής- Καρυδάκης)
ΔΓ Νίκαιας 19:30, ΑΟΔΚ Άρης- ΑΣ Ηλιούπολης
(Μπράμου- Σκάλκος)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Handball Premier (12η αγωνιστική)
Συκεών 17:00, Φοίβος Συκεών- Αερωπός Έδεσσας (ΕΡΤ3)
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Χατζηγεωργίου)

Α2 ανδρών (10η αγωνιστική)
Δαίς 19.00 Νηρέας – Ιωνικός
(Τσάκωνας- Φωκίτης)

Τετάρτη 16 Ιανουαρίου 2019
Handball Premier (12η αγωνιστική)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ BΕΡΓΙΝΑ TV
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Νικολίτσας)

 

 

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogoth paokogoth dukelogoth diomidislogoth aeroposlogoth filipposlogoth ymcalogoth fivoslogoth drama86logoth 	arisniklogoth pylaialogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth