Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

 296185390 613684916857362 2950527339643442048 n
Στον Α' και Β' όμιλο του πρωταθλήματος 

 

Α' όμιλος 

1η Αγωνιστική (08.10.2022)
Δόξα Βύρωνα - Πήγασος Κυψέλης
Ακαδημία Πάτρας - ΟΦΝ Ιωνίας
Άρης Νικαίας - HC Σαλαμίνα
Ποσειδών Λουτρακίου - Αθηναϊκός
Πανελλήνιος - Πολυνίκης Ναυπλίου
Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Ολυμπιακός Κερατσινίου

2η Αγωνιστική (15.10.2022)
Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Δόξα Βύρωνα
Πήγασος Κυψέλης - Ακαδημία Πάτρας
ΟΦΝ Ιωνίας - Άρης Νικαίας
HC Σαλαμίνα - Ποσειδών Λουτρακίου
Αθηναϊκός - Πανελλήνιος
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Πολυνίκης Ναυπλίου

3η Αγωνιστική (29.10.2022)
Ακαδημία Πάτρας - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων
Άρης Νικαίας - Πήγασος Κυψέλης
Ποσειδών Λουτρακίου - ΟΦΝ Ιωνίας
Πανελλήνιος - HC Σαλαμίνα
Πολυνίκης Ναυπλίου - Αθηναϊκός
Δόξα Βύρωνα - Ολυμπιακός Κερατσινίου

4η Αγωνιστική (05.11.2022)
Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Άρης Νικαίας
Δόξα Βύρωνα - Ακαδημία Πάτρας
Πήγασος Κυψέλης - Ποσειδών Λουτρακίου
ΟΦΝ Ιωνίας - Πανελλήνιος
HC Σαλαμίνα - Πολυνίκης Ναυπλίου
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Αθηναϊκός

5η Αγωνιστική (19.11.2022)
Ποσειδών Λουτρακίου - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων
Άρης Νικαίας - Δόξα Βύρωνα
Πανελλήνιος - Πήγασος Κυψέλης
Πολυνίκης Ναυπλίου - ΟΦΝ Ιωνίας
Αθηναϊκός - HC Σαλαμίνα
Ακαδημία Πάτρας - Ολυμπιακός Κερατσινίου

6η Αγωνιστική (26.11.2022)
Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Πανελλήνιος
Δόξα Βύρωνα - Ποσειδών Λουτρακίου
Ακαδημία Πάτρας - Άρης Νικαίας
Πήγασος Κυψέλης - Πολυνίκης Ναυπλίου
ΟΦΝ Ιωνίας - Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Κερατσινίου - HC Σαλαμίνα

7η Αγωνιστική (03.12.2022)
Πολυνίκης Ναυπλίου - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων
Πανελλήνιος - Δόξα Βύρωνα
Ποσειδών Λουτρακίου - Ακαδημία Πάτρας
Αθηναϊκός - Πήγασος Κυψέλης
HC Σαλαμίνα - ΟΦΝ Ιωνίας
Άρης Νικαίας - Ολυμπιακός Κερατσινίου

8η Αγωνιστική (10.12.2022)
Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Αθηναϊκός
Δόξα Βύρωνα - Πολυνίκης Ναυπλίου
Ακαδημία Πάτρας - Πανελλήνιος
Άρης Νικαίας - Ποσειδών Λουτρακίου
Πήγασος Κυψέλης - HC Σαλαμίνα
Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΟΦΝ Ιωνίας

9η Αγωνιστική (17.12.2022)
HC Σαλαμίνα - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων
Αθηναϊκός - Δόξα Βύρωνα
Πολυνίκης Ναυπλίου - Ακαδημία Πάτρας
Πανελλήνιος - Άρης Νικαίας
ΟΦΝ Ιωνίας - Πήγασος Κυψέλης
Ποσειδών Λουτρακίου - Ολυμπιακός Κερατσινίου

10η Αγωνιστική (14.01.2023)
Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - ΟΦΝ Ιωνίας
Δόξα Βύρωνα - HC Σαλαμίνα
Ακαδημία Πάτρας - Αθηναϊκός
Άρης Νικαίας - Πολυνίκης Ναυπλίου
Ποσειδών Λουτρακίου - Πανελλήνιος
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Πήγασος Κυψέλης

11η Αγωνιστική (21.01.2023)
Πήγασος Κυψέλης - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων
ΟΦΝ Ιωνίας - Δόξα Βύρωνα
HC Σαλαμίνα - Ακαδημία Πάτρας
Αθηναϊκός - Άρης Νικαίας
Πολυνίκης Ναυπλίου - Ποσειδών Λουτρακίου
Πανελλήνιος - Ολυμπιακός Κερατσινίου

 

Β' όμιλος 

1η Αγωνιστική (08.10.2022)
Φαίακας Κέρκυρας - ΑΕΠ Πανόραμα
Αλέξανδρος Αξιούπολης - Άρης Θεσσαλονίκης
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Κοζάνης
Φοίβος Συκεών - Αρχέλαος Κατερίνης
ΓΑΣ Κιλκίς - Φίλιππος Βέροιας

2η Αγωνιστική (15.10.2022)
Εκμάθηση Αθλημάτων - Φαίακας Κέρκυρας
ΑΕΠ Πανόραμα - Αλέξανδρος Αξιούπολης
Άρης Θεσσαλονίκης - Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
ΑΟ Κοζάνης - Φοίβος Συκεών
Αρχέλαος Κατερίνης - ΓΑΣ Κιλκίς

3η Αγωνιστική (29.10.2022)
Αλέξανδρος Αξιούπολης - Εκμάθηση Αθλημάτων
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - ΑΕΠ Πανόραμα
Φοίβος Συκεών - Άρης Θεσσαλονίκης
ΓΑΣ Κιλκίς - ΑΟ Κοζάνης
Φίλιππος Βέροιας - Αρχέλαος Κατερίνης

4η Αγωνιστική (05.11.2022)
Εκμάθηση Αθλημάτων - Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
Φαίακας Κέρκυρας - Αλέξανδρος Αξιούπολης
ΑΕΠ Πανόραμα - Φοίβος Συκεών
Άρης Θεσσαλονίκης - ΓΑΣ Κιλκίς
ΑΟ Κοζάνης - Φίλιππος Βέροιας

5η Αγωνιστική (19.11.2022)
Φοίβος Συκεών - Εκμάθηση Αθλημάτων
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Φαίακας Κέρκυρας
ΓΑΣ Κιλκίς - ΑΕΠ Πανόραμα
Φίλιππος Βέροιας - Άρης Θεσσαλονίκης
Αρχέλαος Κατερίνης - ΑΟ Κοζάνης

6η Αγωνιστική (26.11.2022)
Εκμάθηση Αθλημάτων - ΓΑΣ Κιλκίς
Φαίακας Κέρκυρας - Φοίβος Συκεών
Αλέξανδρος Αξιούπολης - Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
ΑΕΠ Πανόραμα - Φίλιππος Βέροιας
Άρης Θεσσαλονίκης - Αρχέλαος Κατερίνης

7η Αγωνιστική (03.12.2022)
Φίλιππος Βέροιας - Εκμάθηση Αθλημάτων
ΓΑΣ Κιλκίς - Φαίακας Κέρκυρας
Φοίβος Συκεών - Αλέξανδρος Αξιούπολης
Αρχέλαος Κατερίνης - ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΟ Κοζάνης - Άρης Θεσσαλονίκης

8η Αγωνιστική (10.12.2022)
Εκμάθηση Αθλημάτων - Αρχέλαος Κατερίνης
Φαίακας Κέρκυρας - Φίλιππος Βέροιας
Αλέξανδρος Αξιούπολης - ΓΑΣ Κιλκίς
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Φοίβος Συκεών
ΑΕΠ Πανόραμα - ΑΟ Κοζάνης

9η Αγωνιστική (17.12.2022)
ΑΟ Κοζάνης - Εκμάθηση Αθλημάτων
Αρχέλαος Κατερίνης - Φαίακας Κέρκυρας
Φίλιππος Βέροιας - Αλέξανδρος Αξιούπολης
ΓΑΣ Κιλκίς - Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
Άρης Θεσσαλονίκης - ΑΕΠ Πανόραμα

10η Αγωνιστική (14.01.2023)
Εκμάθηση Αθλημάτων - Άρης Θεσσαλονίκης
Φαίακας Κέρκυρας - ΑΟ Κοζάνης
Αλέξανδρος Αξιούπολης - Αρχέλαος Κατερίνης
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Φίλιππος Βέροιας
Φοίβος Συκεών - ΓΑΣ Κιλκίς

11η Αγωνιστική (21.01.2023)
ΑΕΠ Πανόραμα - Εκμάθηση Αθλημάτων
Άρης Θεσσαλονίκης - Φαίακας Κέρκυρας
ΑΟ Κοζάνης - Αλέξανδρος Αξιούπολης
Αρχέλαος Κατερίνης - Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
Φίλιππος Βέροιας - Φοίβος Συκεών

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

aeklogo paokogoth diomidislogoth drama86logoth ionikosnf pylaialogoth dukelogoth

filipposlogoth 	arisniklogoth aeroposlogoth hcsalaminalogoth zafeirakislogoth faiakas osfplogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

paokogoth veroia2017logoth ofnilogoth kamaterologoth pylaialogoth anagennisilogoth

korydalloslogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth Athinaikoslogoth prosotsanilogoth ethnikoslogoth