Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Κύπελλο Ανδρών (φάση των -16-), Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)

 

Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019
Κύπελλο Ανδρών (φάση των «16»)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Αερωπός Έδεσσας ManDynanic
(Τζαφερόπουλος- Μπουγιάκας, Ζέρβας)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΠΑΟΚ
(Τόλιος- Φωτακίδης, Μίγκας)
Ν. Γραμματικός 18:00, HC Σαλαμίνα- Διομήδης Άργους
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Ανταλής)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Παρτεμιάν)

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Γιαννιτσών 18:00, Μ. Αλέξανδρος- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Νάσκος- Χαρίτσος)
Νίκαιας 18:00, ΑΟΑΟΔΚ Vtech- Πανόραμα Honda
(Μπράμου- Χαραλαμπίδης, Αντωνόπουλος)
Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017- ΟΦΝ Ιωνίας
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΓΣ Κερκυραϊκός
(Τέμης- Πήτας)
ΔΑΚ Κοζάνης 18:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 16:15, Δόξα Βύρωνα- Σεριφάτο Αιγίου
(Τόλιος- Φωτακίδης)
Αμοιρίδης 19:00, Ασπίδα Ξάνθης- Απόλλων
(Ουζούνης- Αγγελίδης)
Κορωπίου 19:30, ΓΣ Παπασιδέρης- Πήγασος Κυψέλης
(Μερτινιάν- Ψύλλος)

A2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Αρίων Πτολεμαϊδας
(Καζαντζίδης- Σερασίδης)
Σαλαμίνας 20:30, Πανιώνιος- Σεριφάτο Αιγίου
(Τσάκωνας- Φωκίτης)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Φιλώτας
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Κυριακή 1η Δεκεμβρίου 2019
Κύπελλο Ανδρών (φάση των «16»)
Ιωνικού 12:15, Ιωνικός ΝΦ- ΑΕΚ -EΡΤSPORTS-
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)
Ρέντη 16:00, Ολυμπιακός/ Όμιλος Ξυνή- Φίλιππος Βέροιας
(Τσάκωνας- Ψύλλος, Μίγκας)
ΧΑΝΘ 17:00, ΧΑΝΘ- ΑΣΕ Δούκα
(Τζαφερόπουλος- Γράψας)
Βριλησσίων 17:20, ΕΣΝ Βριλησσίων- Φαίακας Κέρκυρας
(Βήτας- Σκλαβενίτης, Ανταλής)

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 16:30, ΑΟ Προσοτσάνης- Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος
(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Βόλου 15:00, Αγριά Βόλου- Κένταυρος
(Παλαμιώτης- Βελάνη)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 13:00, Ιδομενέας Γαλατά- Λεωνίδας
(Πρεβενά- Σαματά)
Κραχτίδης 17:00, ΓΕ Δράμας- Άρης Θ.
(Νάσκος- Κυριακού)
ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, Πόντιοι Κιλκίς- ΑΟ Προσοτσάνης
(Χαρίτσος- Μπαλάκος)
Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης)
Σπίτι του Χάντμπολ 19:00, Μακεδών Θεσ/νικης- Πανσερραϊκός
(Βαγγελτζίκης- Παπαδόπουλος)
Καλλιθέας 19:30, Έσπερος- Ιωνικός ΝΜ
(Φωτακίδης- Λεφάκης)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 16:00, ΑΣ Ηλιούπολης- Δόξα Βύρωνα
(Μπράμου- Φωτακίδης)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Πολυνίκης
(Φωκίτης- Τόλιος)

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogo aeroposlogoth paokogoth dukelogoth pylaialogoth diomidislogoth drama86logoth filipposlogoth 	arisniklogoth ionikosnf faiakas

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth