Hellenic Handball Federation

Official Website

ked oxe
Handball Premier (9η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (7η-9η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (1η-2η -3η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)

 

Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (9η αγωνιστική)
ΧΑΝΘ 17:15 (ΕΡΤ2) ΧΑΝΘ- Αερωπός Έδεσσας (Νάσκος- Χαρίτσος, Μεϊμαρίδης)

Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- ΓΑΣ Καματερού (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Χατζηγεωργίου)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΑΕΚ (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος ΓΣ- Διομήδης Άργους (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας)
Δαϊς 19:15, ΑΣΕ Δούκα- Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986 (Τόλιος- Κουτσός, Κυριακούλιας)

Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΟΦΝ Ιωνίας (Γράψας- Κυριακού, Ζέρβας)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00, ΑΨΛ/ΟΦΧ Ιωαννίνων- Άρης Θ. (Τέμης- Γιάννου, Δημόλας)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Φιλώτας Φλώρινας (Γρηγοριάδης- Τομίδης, Λιακόπουλος)

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αρχέλαος Κατερίνης (Πατιός- Νάσκος)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Αλέξανδρος (Λινάρδος- Καζαντζίδης)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- Κύκλωπες (Αναστασίου- Μπουγιάκας)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Δελόγλου- Θεοδοσίου)

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)
Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου- ΑΟ Νηρεύς (Στεφανίδης- Μαυρίδης)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Βριλήσσια (Τσάμος- Φωκίτης)
ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθές- Λεωνίδας (Τσάκωνας- Ψύλλος)
Ιωνικού 21:00, Ιωνικός ΝΦ- Άρης Νίκαιας (Βήτας- Σκλαβενίτης)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΑΟ Πολιτείας (Ανταλής- Ζήσης)
Ιλισίων 20:00, Ηλυσιακός- Τελαμώνας (Συρεπίσιος- Γιαβρούτας)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 20:30, ΑΣ Ηλιούπολης- ΕΑΧ Χανιά (Λεφάκης- Μπράμου)

Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Ρέντη 16:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Φίλιππος Βέροιας (Τσάκωνας- Παπαματθαίου, Αντωνόπουλος)

Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)
Φιλίππειο 16:00, ΑΣ Βέροια 2017- ΓΑΣ Καματερού (Γρηγοριάδης- Τομίδης, Σίσκου)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΟΦΝ Ιωνίας (Πατιός- Πήτας, Αγγελίδης)

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣ Μακεδονικός (Κατσίκης- Γράψας)

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)
Πάτρας 19:30, Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου (Τσάμος- Φωκίτης)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
Μετς 14:30, ΑΟ Πήγασος- Αναγέννηση (Καρυδάκης- Γιακαλής)
ΔΑΚ Αγρινίου 15:00, Προοδευτική- ΓΣ Παπασιδέρης (Αβράμης- Χρυσικόπουλος)
Κοζάνης 15:00, ΑΟ Κοζάνης- ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη» (Λινάρδος- Νικολαΐδης)
ΔΑΚ Ναυπλίου 15:30, Πολυνίκης- Ιωνικός ΝΜ (Καραπάνος- Ελευθερίου)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Πόντιοι Κιλκίς (Μιχαηλίδης- Βαγγελτζίκης)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Ιωαννίνων (Λινάρδος- Νικολαΐδης)
Λήμνου 18:00, ΑΕ Λήμνου- Απόλλων (Νάσκος- Θεοδοσίου)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Απόλλων Σταυρούπολης (Παπαδόπουλος- Χατσίκας)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
ΚΔΓ Δράμας 13:00, ΓΣ Δράμα 1986- Κύκλωπες (Παρασκευούδης- Αποστολίδης)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΕΑΧ Χανιά (Μερτινιάν- Μπράμου)

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth dukelogoth aeklogoth diomidislogoth paokogoth 	panellinioslogoth filipposlogoth aeroposlogoth fivoslogoth kamaterologothh ymcalogoth drama86logoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth   paokogoth   anagennisilogoth   malexgiannitslogoth   panoramalogoth   filotaslogoth   filipposlogoth   kamaterologoth   aristheslogoth