Hellenic Handball Federation

Official Website

OXE TELIKO
Handball Premier (21η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική), Μπαράζ Α2 Γυναικών

Παρασκευή 7 Απριλίου 2017
Μπαράζ Α2 Γυναικών
ΓΑΣ Καματερού- Άρης Θ. 24-15

Σάββατο 8 Απριλίου 2017
Handball Premier (21η αγωνιστική- προτελευταία)
Φίλιππος Βέροιας- ΙΕΚ ΞΥΝΗ Ν.Ι. 22-27
ΑΕΚ- Αερωπός Έδεσσας 29-25
Άρης Νίκαιας- ΑΣΕ Δούκα 21-28
Πανελλήνιος- Σεριφάτο Αιγίου 27-20
Φοίβος Συκεών- ΠΑΟΚ 22-31

Βαθμολογία (σε 21 παιχνίδια)
1. ΙΕΚ ΞΥΝΗ 39
2. ΑΕΚ 31
3. AΣΕ Δούκα 30
4. ΠΑΟΚ 30
-----------------------
5. Διομήδης Άργους 30
6. Πανελλήνιος 26
7. Φίλιππος Βέροιας 25
8. Αερωπός Έδεσσας 12
9. Σεριφάτο Αιγίου 11
10. Φοίβος Συκεών 10

----------------------------
11. ΑΕΣΧ Πυλαίας 6
12. Άρης Νίκαιας 2

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)
Αμύντας Αμυνταίου- Μ. Αλέξανδρος 22-29
Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Φίλιππος Βέροιας 26-23
Αρίων Πτολεμαΐδας- HONDA Πανόραμα 28-30

Βαθμολογία (σε 16 αγώνες)
1. ΟΦΝ Ιωνίας 32
2. ΠΑΟΚ 28
-------------------------------------------------
3. Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας 26
4. Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών 17
5. HONDA Πανόραμα 15
6. Φίλιππος Βέροιας 12
7. Φιλώτας Φλώρινας 12
8. Αμύντας Αμυνταίου 11

---------------------------------
9. Παναιτωλικός 6
10. Αρίων Πτολεμαΐδας -1

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική- τελευταία)
Αγριά Βόλου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 30-17
ΑΟ Ιωαννίνων- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 38-38
Αρχέλαος Κατερίνης ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΤΕΑΜ- ΧΑΝΘ 25-26
Ζαφειράκης Νάουσας- ΓΑΣ Κιλκίς 37-31
Αναγέννηση Βύρωνα- ΟΦΝ Ιωνίας 25-26
Έσπερος Καλλιθέας- Θρίαμβος Αθηνών 27-25
Ιωνικός ΝΦ- Ολυμπιακός 22-22

Μπαράζ Α2 Γυναικών
Δημοκρίτειο- ΓΑΣ Καματερού 17-29

Κυριακή 9 Απριλίου 2017

Handball Premier (21η αγωνιστική- προτελευταία)
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Διομήδης Άργους 20-34

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ- Φιλώτας Φλώρινας 35-16

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική- τελευταία)
ΓΑΣ Καματερού- ΕΣΝ Βριλησσίων 28-18

Τελική Βαθμολογία (σε 18 παιχνίδια)

Νότος
1. ΓΑΣ Καματερού 34
2. ΕΣΝ Βριλήσσια 32
3. Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων 22
4. Ολυμπιακός Κερατσινίου 18
--------------------------------------------
5. Ιωνικός ΝΦ 18
6. Κένταυρος Αγριά Βόλου 16
7. Έσπερος Καλλιθέας 15
8. ΟΦΝ Ιωνίας 15
--------------------------------------------
9. Θρίαμβος Αθηνών 9
10. Αναγέννηση Βύρωνα 2

Ειδική βαθμολογία Πλέι οφ
1. ΓΑΣ Καματερού 17
2. ΕΣΝ Βριλήσσια 16
3. Λεωνίδας 11
4. Ολυμπιακός 9

Βορράς
1. ΧΑΝΘ 34
2. Φαίακας Κέρκυρας 26
3. ΓΣ Δράμα 1986 24
4. Αρχέλαος Κατερίνης 22
---------------------------------------
5. Πρωτέας Άρτας 19
6. Ζαφειράκης Νάουσας 17
7. ΓΑΣ Κιλκίς 17
8. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 10
------------------------------------------
9. ΑΟ Ιωαννίνων 8
10. Δίας Πολίχνης -2

Ειδική βαθμολογία Πλέι οφ
1. ΧΑΝΘ 17
2. Φαίακας Κέρκυρας 13
3. ΓΣ Δράμα 1986 12
4. Αρχέλαος Κατερίνης 11

Μπαράζ Α2 Γυναικών
Άρης Θ.- Δημοκρίτειο 28-21

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth dukelogoth aeklogoth diomidislogoth paokogoth 	panellinioslogoth filipposlogoth aeroposlogoth fivoslogoth kamaterologothh ymcalogoth drama86logoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth   paokogoth   anagennisilogoth   malexgiannitslogoth   panoramalogoth   filotaslogoth   filipposlogoth   kamaterologoth   aristheslogoth