Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

17191407 959315767536914 80003714616110828 n
Σήμερα οι ημιτελικοί Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’ και ο τελικός των Παίδων

Το Danaon Cup 2018 μπήκε σήμερα στην 5η και προτελευταία ημέρα του.
Σήμερα θα γίνουν γνωστές οι ομάδες που θα διεκδικήσουν τον τίτλο του πρωταθλητή Ελλάδος στους Παμπαίδες Α’, όσο και στις Παγκορασίδες Α’, αφού θα διεξαχθούν οι ημιτελικοί.
Στο κλειστό της Νέας Κίου θα παίξουν Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα (10:50) και Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων 2- Ζαφειράκης Νάουσας (12:20), ενώ στην Αγία Τριάδα θα αγωνιστούν ΕΣΝ Βριλησσίων- ΓΑΣ Καματερού (12:20) και ΟΦΝ Ιωνίας- Εθνικός Κοζάνης (13:40).
Στο συγκλονιστικότερο παιχνίδι έως τώρα της διοργάνωσης ο Διομήδης Άργους νίκησε στα πέναλτι τον ΠΑΟΚ με συνολικό σκορ 30-29 με τις δύο ομάδες να οδηγούνται σε αυτή την διαδικασία έπειτα από το γκολ του Χρόνη που ισοφάρισε για τους «Λύκους» στην εκπνοή της κανονικής διάρκειας του αγώνα!

Φινάλε στους Παίδες- Στον τελικό η Ελλάδα
Σήμερα ωστόσο θα ολοκληρωθεί και το τουρνουά των Παίδων με τον τελικό που θα διεξαχθεί στις 20:00 στο κλειστό της Αγίας Τριάδας και στον οποίο θα αγωνιστεί η Εθνική Ελλάδος, η οποία νίκησε 40-35 το Μαυροβούνιο. Ο αντίπαλος στον τελικό θα κριθεί από την αναμέτρηση Μαυροβούνιο- Χάλμπι, η οποία θα αρχίσει στις 09:20 στο κλειστό της Αγίας Τριάδας.
Η Εθνική Εφήβων υπέστη την πρώτη της ήττα στη διοργάνωση με 28-25 από το Μαυροβούνιο, ωστόσο όπως όλα δείχνουν οι δύο ομάδες θα είναι στον αυριανό τελικό της κατηγορίας.
*Οι φίλαθλοι από την Ελλάδα και το εξωτερικό μπορούν να παρακολουθήσουν την εξέλιξη όλων των αγώνων σε live score μέσω της ιστοσελίδας e-handball.gr, αλλά και εικόνα από όλους τους αγώνες στην Αγία Τριάδα και από επιλεγμένους σε άλλα κλειστά, μέσω των καναλιών της διοργάνωσης στο Youtube, Danaon Cup 1 και Danaon Cup 2 σε παραγωγή Websportstv.

ΤO ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ DANAON CUP 2018

ΤΕΛΙΚΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

Παμπαίδες Α’ (24 ομάδες)
1ος (Α) όμιλος
1. Διομήδης Άργους 4
2. ΓΣ Παπασιδέρης 2
3. ΑΣΕ Δούκα 2 0

2ος (Β) όμιλος
1. Ζαφειράκης Νάουσας 4
2. Ολυμπιακός Κερατσινίου 2
3. ΑΕΠ Πανόραμα 0

3ος (C) όμιλος
1. ΓΑΣ Καματερού 1 4
2. ΓΑΣ Καματερού 2 2
3. Ταλεντούλ (Ρουμανία) 0

4ος (D) όμιλος
1. ΠΑΟΚ 4
2. ΕΣΝ Βριλησσίων 2
3. Αμφικτύονες Λαμίας 0

5ος (E) όμιλος
1. Αερωπός Έδεσσας 4
2. Άρης Θεσσαλονίκης 2
3. ΟΦΝ Ιωνίας 0

6ος (F) όμιλος
1. ΑΣΕ Δούκα 1 4
2. ΑΣΟΧ Φοίβος 2
3. Δράμα 1986 0

7ος (G) όμιλος:
1. Λεωνίδας 2 4
2. ΑΟ Ιωαννίνων 2
3. Λεωνίδας 1 0

8ος (H) όμιλος
1. Φίλιππος Βέροιας 4
2. Larissa Handball Club 2
3. Ιωνικός ΝΦ 0

Παγκορασίδες Α’ (13 ομάδες)
1ος (Α) όμιλος
1. ΟΦΝ Ιωνίας 4
2. ΑΟΔ Κορυδαλλού 2
3. Φιλώτας Φλώρινας 0

2ος (Β) όμιλος
1. ΕΣΝ Βριλησσίων 4
2. Φίλιππος Βέροιας 2
3. Αρίων Πτολεμαΐδας 0

3ος (C) όμιλος
1. ΓΑΣ Καματερού 4
2. Ζαφειράκης Νάουσας 2
3. Άρης Θεσσαλονίκης 0

4ος (D) όμιλος
1. Εθνικός Κοζάνης 6
2. Λεωνίδας 4
3. Αμφικτύονες Λαμίας 2
4. ΕΑΧ Χανιά 0

Έφηβοι (6 ομάδες)
1. Μαυροβούνιο 8
2. Ελλάδα 6
3. Athens Masters 4
4. Διομήδης Άργους 3

5. Χάλμπι 2
6. Πέλιστερ 1

Παίδες (9 ομάδες)
1ος όμιλος (Α)
1. Χάλμπι 4
2. ΕΣΝ Βριλησσίων 2
3. Πανελλήνιος ΓΣ 0

2ος όμιλος (Β)
1. Ελλάδα 4
2. Μαυροβούνιο 2
3. Ακαδημία Πάτρας 0

3ος όμιλος (C)
1. Μπακάου (Ρουμανία) 4
2. Διομήδης Άργους 2
3. ΟΦΝ Ιωνίας 0

Β’ ΦΑΣΗ- ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Παμπαίδες Α’
J όμιλος
1. Διομήδης Άργους 4
2. Ζαφειράκης Νάουσας 4
3. ΠΑΟΚ 2
4. ΓΑΣ Καματερού 1

K όμιλος
1. Λεωνίδας 2 6
2. ΑΣΕ Δούκα 1 4
3. Αερωπός Έδεσσας 2
4. Φίλιππος Βέροιας 0

L όμιλος
1. ΓΑΣ Καματερού 2 4
2. ΕΣΝ Βριλησσίων 4

3. ΓΑΣ Παπασιδέρης 2

4. Ολυμπιακός Κερατσινίου 2

M όμιλος
1. ΑΟ Ιωαννίνων 4
2. Larissa Handball Club 4
3. Άρης Θεσσαλονίκης 0
4. ΑΣΟΧ Φοίβος 0

N όμιλος
1. Ταλέντουλ 4
2. ΑΣΕ Δούκα 2 2
3. ΑΕΠ Πανόραμα 2
4. Αμφικτύονες Λαμίας 0

O όμιλος
1. Δράμα 1986 4
2. Ιωνικός ΝΦ 2
3. Λεωνίδας 1 2
4. ΟΦΝ Ιωνίας 0

Παγκορασίδες Α’
J όμιλος
1. ΟΦΝ Ιωνίας 6
2. ΕΣΝ Βριλησσίων 4
3. Φίλιππος Βέροιας 2
4. ΑΟΔ Κορυδαλλού 0

 

K όμιλος
1. ΓΑΣ Καματερού 6
2. Εθνικός Κοζάνης 4
3. Ζαφειράκης Νάουσας 2
4. Λεωνίδας 0

L όμιλος
1. Φιλώτας Φλώρινας 4
2. Αμφικτύονες Λαμίας 2
3. Άρης Θεσσαλονίκης 2
4. Αρίων Πτολεμαΐδας 2
5. ΕΑΧ Χανιά 0

Παίδων
J όμιλος
1. Ελλάδα 4
2. Χάλμπι 2
3. Μαυροβούνιο 2
4. Μπακάου 0

K όμιλος
1. Πανελλήνιος 4
2. ΕΣΝ Βριλησσίων 3
3. Διομήδης Άργους 2
4. ΟΦΝ Ιωνίας 1
5. Ακαδημία Πάτρας 0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Δευτέρα 2 Ιουλίου 2018 (8 αγώνες)
Αγία Τριάδα
ΟΦΝΙ- ΑΟΔ Κορυδαλλού (ΠΚ) 30-8
ΕΣΝ Βριλησσίων- Αμφικτύονες (ΠΠ) 32-15
Άργος
ΓΑΣ Καματερού 1- ΓΑΣ Καματερού 2 (ΠΠ) 42-28
Λεωνίδας- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ) 41-17
Νέα Κίος
Λεωνίδας 1- Λεωνίδας 2 (ΠΠ) 20-27
Χάλμπι- Πανελλήνιος (Π) 35-18
Ναύπλιο
ΓΣ Παπασιδέρης- Δούκας 2 (ΠΠ) 24-22
Δούκας 1- ΑΣΟΧ Φοίβος (ΠΠ) 38-12

Τρίτη 3 Ιουλίου 2018 (34 αγώνες)
Αγία Τριάδα
Ζαφειράκης- Ολυμπιακός Κ. (ΠΠ) 29-16
ΓΑΣ Καματερού- Ζαφειράκης (ΠΚ) 24-18
ΕΣΝ Βριλησσίων- Πανελλήνιος (Π) 34-17
Χάλμπι- Ελλάδα (Ε) 26-29
Διομήδης- Αθήνα (Ε) 26-32
Πανόραμα- Ολυμπιακός Κ. (ΠΠ) 25-29
ΟΦΝΙ- Φιλώτας (ΠΚ) 32-12
Μαυροβούνιο- Πέλιστερ (Ε) 30-14
Μπακάου- Διομήδης (Π) 31-24
Άργος
Αερωπός- ΟΦΝΙ (ΠΠ) 38-4
Ιωνικός ΝΦ- Λάρισα (ΠΠ) 35-43
ΠΑΟΚ- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΠ) 25-23
Διομήδης- Δούκας 2 (ΠΠ) 29-23
Αρίων- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΚ) 25-34
Ζαφειράκης- Άρης Θ. (ΠΚ) 33-20
ΠΑΟΚ- Αμφικτύονες (ΠΠ) 48-13
Διομήδης- ΓΣ Παπασιδέρης (ΠΠ) 31-24
Νέα Κίος
Εθνικός Κοζάνης- Αμφικτύονες (ΠΚ) 28-6
Δράμα 1986- Δούκας 1 (ΠΠ) 19-36
Μπακάου- ΟΦΝΙ (Π) 34-27
Ελλάδα- Ακαδημία (Π) 49-12
Λεωνίδας- Αμφικτύονες (ΠΚ) 25-11
Άρης Θ.- ΟΦΝΙ (ΠΠ) 26-25
Χάλμπι- ΕΣΝ Βριλησσίων (Π) 22-21
Μαυροβούνιο- Ακαδημία (Π) 43-23
Ναύπλιο
Φίλιππος- ΕΣΝ Βριλησσσίων (ΠΚ) 11-25
ΑΟΔ Κορυδαλλού- Φιλώτας (ΠΚ) 23-22
ΓΑΣ Καματερού 2- Ταλέντουλ (ΠΠ) 33-32
Λεωνίδας 2- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ) 39-21
Εθνικός Κοζάνης- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ) 43-13
Φίλιππος- Λάρισα (ΠΠ) 27-20
ΑΣΟΧ Φοίβος- Δράμα 1986 (ΠΠ) 26-25
ΓΑΣ Καματερού 1- Ταλέντουλ (ΠΠ) 42-39
Λεωνίδας 1- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ) 26-30
Τετάρτη 4 Ιουλίου 2018 (37 αγώνες)
Αγία Τριάδα
Ζαφειράκης- Πανόραμα (ΠΠ) 34-17
Ελλάδα- Αθήνα (Ε) 30-16
Χάλμπι- Πέλιστερ (Ε) 36-22
ΓΣ Παπασιδέρης- ΓΑΣ Καματερού 2 (ΠΠ) 27-32
ΑΣΕ Δούκα 1- Λεωνίδας 2 (ΠΠ) 24-34
ΟΦΝ Ιωνίας- Φίλιππος (ΠΚ) 25-13
ΑΟΔ Κορυδαλλού- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΚ) 10-22
Μαυροβούνιο- Μπακάου (Π) 37-28
Αθήνα- Μαυροβούνιο (Ε) 25-27
Άργος
Εθνικός Κοζάνης- Λεωνίδας (ΠΚ) 37-20
Αερωπός- Άρης Θ. (ΠΠ) 48-24
Φίλιππος- Ιωνικός ΝΦ (ΠΠ) 32-22
ΓΑΣ Καματερού- Άρης Θ. (ΠΚ) 32-16
ΟΦΝ Ιωνίας- Ιωνικός ΝΦ (ΠΠ) 23-27
ΕΣΝ Βριλησσίων Ακαδημία Πάτρας (Π) 36-18
Ολυμπιακός Κ.- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΠ) 19-32
Άρης Θ.- Λάρισα (ΠΠ) 33-51
Χάλμπι- Διομήδης (Ε) 26-28
Νέα Κίος
Διομήδης- ΟΦΝΙ (Π) 28-23
Ελλάδα- Μαυροβούνιο (Π) 35-33
Διομήδης- Μαυροβούνιο (Ε) 25-27
ΑΣΟΧ Φοίβος- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ) 19-22
Διομήδης Άργους- ΓΑΣ Καματερού 1 (ΠΠ) 41-36
Ζαφειράκης- Εθνικός (ΠΚ) 22-27
Ζαφειράκης- ΠΑΟΚ (ΠΠ) 29-19
Χάλμπι- Ελλάδα (Π) 15-33
Αερωπός- Φίλιππος (ΠΠ) 32-25
Πέλιστερ- Ελλάδα (Ε) 16-40
Ναύπλιο
Φίλιππος- Αρίων (ΠΚ) 31-25
Αμφικτύονες- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ) 21-9
Δράμα 1986- Λεωνίδα 1 (ΠΠ) 24-22
ΑΣΕ Δούκα 2- Ταλεντούλ (ΠΠ) 33-38
Πανόραμα- Αμφικτύονες (ΠΠ) 23-21
Φιλώτας- Αρίων (ΠΚ) 29-28
Πανελλήνιος- ΟΦΝ Ιωνίας (Π) 27-21
Άρης Θ.- Αμφικτύονες (ΠΠ) 22-20
ΓΑΣ Καματερού- Λεωνίδας (ΠΚ) 28-14
Πέμπτη 5 Ιουλίου 2018 (31 αγώνες)
Αγία Τριάδα
Ζαφειράκης Νάουσας- ΓΑΣ Καματερού 1 (ΠΠ) 38-30
Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ (ΠΠ) 30-29
ΑΟΔ Κορυδαλλός- Φίλιππος (ΠΚ) 12-19
ΓΑΣ Καματερού- Εθνικός Κοζάνης (ΠΚ) 21-11
Ζαφειράκης Νάουσας- Λεωνίδας (ΠΚ) 24-23
Ελλάδα- Μαυροβούνιο (Ε) 25-28
Ελλάδα- Μαυροβούνιο (Π) 40-35
Λεωνίδας- Φίλιππος (ΠΠ) 31-27
Άργος
Δράμα 1986- Ιωνικός ΝΦ (ΠΠ) 34-31
ΑΕΠ Πανόραμα- Ταλέντουλ (ΠΠ) 19-23
Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΓΑΣ Καματερού 2 (ΠΠ) 33-41
ΓΣ Παπασιδέρης- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΠ) 33-26
ΑΣΟΧ Φοίβος- Λάρισα (ΠΠ) 24-43
Διομήδης- Πέλιστερ (E) 26-26
ΓΑΣ Καματερού 1- ΠΑΟΚ (ΠΠ) 30-34
Αερωπός Έδεσσας- ΑΣΕ Δούκα (ΠΠ) 32-31
Νέα Κίος
ΑΣΕ Δούκας 1- Φίλιππος Βέροιας (ΠΠ) 27-22
Αερωπός Έδεσσας- Λεωνίδας 2 (ΠΠ) 25-34
Ακαδημία Π.- Διομήδης Άργους (Π) 25-31
ΟΦΝ Ιωνίας- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΚ) 27-16
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΟΦΝ Ιωνίας (Π) 20-20
Χάλμπι- Αθήνα (Ε) 24-31
Χάλμπι- Μπακάου (Π) 26-25
Διομήδης Άργους- Ζαφειράκης Νάουσας (ΠΠ) 34-32

Ναύπλιο
Φιλώτας- Άρης Θεσσαλονίκης (ΠΚ) 21-11
Αρίων Πτολεμαΐδας- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ) 41-10
ΑΣΕ Δούκα 2- Αμφικτύονες (ΠΠ) 24-13
ΟΦΝ Ιωνίας- Λεωνίδας 1 (ΠΠ) 26-35
Άρης Θεσσαλονίκης- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ) 18-25
Φιλώτας- Αμφικτύονες (ΠΚ) 24-6
Πανελλήνιος- Διομήδης (Π) 32-31
21:00 Show Me The Way
Παρασκευή 6 Ιουλίου 2018 (35 αγώνες)
Αγία Τριάδα
08:00 Λεωνίδας 1- Ιωνικός ΝΦ (ΠΠ)
09:20 Χάλμπι- Μαυροβούνιο (Π)
10:50 ΟΦΝ Ιωνίας- Ακαδημία Πάτρας (Π)
12:20 ημιτελικός ΕΣΝ Βριλησσίων- ΓΑΣ Καματερού (ΠΚ)
13:40 ημιτελικός ΟΦΝ Ιωνίας- Εθνικός Κοζάνης (ΠΚ)
15:00 J3-K3 (ΠΠ)
16:20 Αθήνα- Πέλιστερ (Ε)
18:00 J3-J4 (Π)
20:00 Τελικός J1-J2 (Π)
Άργος
08:00 ΟΦΝ Ιωνίας- Δράμα 1986 (ΠΠ)
09:20 θέσεις 5-8 Φιλιππος- Λεωνίδας (ΠΚ)
10:40 ΓΑΣ Καματερού 2- Βριλήσσια (ΠΠ)
12:00 ΑΟ Ιωαννίνων- Λάρισα (ΠΠ)
15:00 J4-K4 (ΠΠ)
16:20 Ν3-03 (ΠΠ)
17:40 Ν1-01 (ΠΠ)
19:00 Β3-Α3 (Π)
Νέα Κίος
08:00 Ταλέντουλ-Αμιφκτύονες (ΠΠ)
09:20 Ελλάδα- Μπακάου (Π)
10:50 ημιτελικός Διομήδης- ΑΣΕ Δούκα (ΠΠ)
12:20 ημιτελικός Λεωνίδας 2- Ζαφειράκης (ΠΠ)
15:00 Χάλμπι- Μαυροβούνιο (Ε)
16:30 Διομήδης- Ελλάδα (Ε)
18:00 7los1-7los2 (ΠΚ)
19:20 5win1-5win2 (ΠΚ)
20:40 C2-A2 (Π)
Ναύπλιο
08:00 ΑΣΕ Δούκα- Πανόραμα (ΠΠ)
09:20 θέσεις 5-8 ΑΟΔ Κορυδαλλού- Ζαφειράκης (ΠΚ)
10:40 Άρης Θ.- ΑΣΟΧ Φοίβος (ΠΠ)
12:00 ΓΣ Παπασιδέρης- Ολυμπιακός Κ. (ΠΠ)
15:00 Β3-D4 (ΠΚ)
16:20 C3-D5 (ΠΚ)
17:40 Ν4-Ο4 (ΠΠ)
19:00 Ν2-Ο2 (ΠΠ)
20:20 L4-M4 (ΠΠ)
Σάββατο 7 Ιουλίου (12 αγώνες)
Αγία Τριάδα
08:00 3LOS1-3LOS2 (ΠΚ)
09:30 Τελικός 1WIN1-1WIN2 (ΠΚ)
11:00 Τελικός Α1-Α2 (Ε)
12:45 Τελικός WIN1-WIN2 (ΠΠ)
Άργος
08:00 L2-M2 (ΠΠ)
09:20 L1-M1 (ΠΠ)
Νέα Κίος
08:00 Los1-los2 (ΠΠ)
09:20 Κ3-Κ4 (Π)
10:50 Κ1-Κ2 (Π)
Ναύπλιο
08:00 Α3-D5 (ΠΚ)
09:20 B3-C3 (ΠΚ)
10:40 L3-M3 (ΠΠ)

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ 4ης ΗΜΕΡΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ – TALENTUL (Π/Π) 19-23
Τα πεντάλεπτα: 0-3, 2-5, 5-6, 6-8, 7-11 (ημ.), 8-15, 11-15, 16-20, 19-23
ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Αλέκος Κατσούνης): Δούβρος 2, Κουκλοτίδης 4, Ιακωβίδης, Μαδέσης, Τραγιάννης, Κονδράσης 4, Κονταξιάν, Ποτουρίδης, Παρισόπουλος 9, Πουγατσιάς, Μαρουλίδης
TALENTUL (Ιονούτ Τίτα): Ντομπρέσκου 13, Στανέσκου 3, Γκραντσέα 5, Τσιομποτάρου 1, Στολέρου 2, Ματσίλου, Μπολτάσου, Κογιοκάρου, Όζταμπακ.
Διαιτητές: Ανταλής, Ζήσης. Δίλεπτα: 3-2 Πέναλτι: 2/5-1/2
ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ- ΠΑΟΚ 30-29 (κ.α. 26-26)
Τα πεντάλεπτα: 5-2, 8-5, 10-7, 13-10, 15-13 (ημχ.), 17-16, 19-20, 20-22, 22-23, 26-26 (κανονική διάρκεια) 30-29 (πέναλτι)
ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ (Χρήστος Δημήτρουλας): Μητσόπουλος, Ντάκαρης 4, Χιόνης Κ., Διονυσόπουλος 5, Αγγελόπουλος, Παππάς, Τσακίρης, Κωστούλας 7, Παπασπυρόπουλος Μ., Ρούμπος 2, Χιόνης Γ. 9, Παπασπυρόπουλος Γ., Σουλτανίδης 4, Χρόνης, Θεοφανόπουλος, Καρκαπέλης.
ΠΑΟΚ (Κώστας Μίχος): Κατσαπαντέρας, Κυριακίδης, Καρασαββαΐδης, Ντάσιος 1, Σεϊτανίδης 2, Φρειδερίκος 8, Μαυρουλοσηφάκης 5, Μαρίνος 7, Φράγκου 1, Χατζηγεωργιάδης 5.
ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2 25-34
Τα πεντάλεπτα: 5-6, 7-10, 7-13, 10-16, 12-17 (ημχ.) 15-20, 18-25, 19-27, 22-30, 25-34
ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ (Χρήστος Δεληχρήστος): Σύρκος, Δάχης, Καρατζιός 2, Λιόφης 3, Ινγκελής 2, Γκιόσης 5, Μουμτζιδέλης 9, Συμεωνίδης 1, Γιαννούσης 1, Μπούγκαρης 1, Παπαδόπουλος, Πετρίδης.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2 (Γιώργος Καρασαββίδης): Οικονόμου, Βασιλείου 6, Βληκίδης 8, Καραφώτης 2 Κουτουλογένης 9, Γετσόπουλος, Χριστοδουλόπουλος, Τσορτέκης 4, Λόλας 1, Μάρης, Παπαδόπουλος, Λάμπρου 4, Πολυζωγόπουλος, Ρουσσάκης.
Διαιτητές: Τζαφερόπουλος-Νικολαΐδης, Δίλεπτα: 1-3, Πέναλτι: 3/6-0/0

ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΕΑΧ ΧΑΝΙΩΝ 41-10
Τα πεντάλεπτα: 2-0, 5-1, 10-4, 14-4, 19-4 (ημχ), 23-5, 25-5, 34-8, 41-10
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Δέσποινα Τσερέπη): Κουτουκλερ, Μουλάκη, Μπαμπίνη 2, Σαββίδου 2, Τσιρκινίδου, Χατζηευστρατίου 8, Ζανίδου 16, Ιωσηφίδου 2, Σιδηροπούλου 5, Πολιτίδου, Ροδουνικλη 3, Πετρίδου 3.
ΕΑΧ ΧΑΝΙΩΝ (-): Βασσάλου, Χάνκοβα, Σαρτζετάκη, Γιαννακοπούλου, Σταματεράκη 1, Μυλωνά, Καραγκεζίδη 5, Τοχμαχίδου, Βογιατζάκη, Σπανουδάκη 1, Στρατουδάκη, Χατζηβασιλείου, Αγγελάκη, Καραγκιοζακου, Μ. Καϊλίδου 1, Β. Καϊλίδου.
Διαιτητές: Μπράμου-Αλεπουδέα, Δίλεπτα: 0-0, Πέναλτι: 0/1-0/0.

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ- ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 38-30
Τα πεντάλεπτα: 4-2, 6-3, 12-8, 14-13, 20-16 (ημχ.), 24-17, 28-18, 32-20, 34-26, 38-30
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (Φώτης Παπουτσής): Μουραφέλτης, Δάιος, Μπιτέρνας, Σαμαράς, Δημητρίου 4, Τότσκας, Αθανασούλης, Γκαδίνης, Μουρατίδης 2, Λένος 8, Μπιλιούρης 10, Δρόσος, Δημητρίου, Τζιάτζος, Πετρίδης 5, Κασαπίδης 9.
ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 (Νίκος Αγγελόπουλος): Ζηγούρης, Προκοπίου 9, Τριανταφύλλου, Καραπιπέρης, Μπατής 5, Βαμβακάρης 5, Τσιαμπόκαλος, Παπαδονικολάκης 1, Ρούσος 2, Ματσίρος 7, Τσοράκης 1, Μπέκιος.
Διαιτητές: Μιχαηλίδης – Λεφάκης Δίλεπτα: 3-0 Πέναλτι: 0/0-2/2

ΧΙΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑ ’86 – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ (Π/Π) 34-31
Τα πεντάλεπτα: 5-4, 6-6, 9-8, 13-11, 16-15 (ημ)., 20-17, 23-19, 25-23, 27-27, 30-30.
Πέναλτι: 4-1
ΧΙΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑ 1986 (Ευγένιος Τουνγκελίδης(: Κεραμμυδάς, Ξανθόπουλος 7, Καρατζάς 8, Σγουράδης 2, Κρανάς 3, Χιλιώτης, Καβάζης 9, Στρατηγέλης 1, Ξανθόπουλος 1, Καλαϊτζίδης 3, Τοζακίδης
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ (Ηρακλής Μπιτόπουλος): Πέρζος, Τσακναρίδης , Παπαδάτος 1, Καραγιάννης 1, Βασιλείου , Λυπημένος , Σαρίκας 3, Μπρισίμης, Μαλούσι 8, Θ. Καρυτινός 5, Κάντζος 3, Μπριλάκης 7, Κ. Κάντζος 1, Δραβίλλας 1, Παπανικολάου 1
Διαιτητές: Ανταλής, Ζήσης. Δίλεπτα: 5-4 Πέναλτι: 1/1-/1/2

ΠΑΣ ΦΙΛΩΤΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21-11
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 4-4, 6-4, 6-6, 9-7 (ημχ), 13-8, 13-8, 15-8, 19-9, 21-11
ΠΑΣ ΦΙΛΩΤΑΣ (Ελευθέριος Ελευθεριάδης): Ανεστάκη 9, Γ. Βασιλείου 1, Ε. Βασιλείου, Καντζελογλου 6, Κουντουρατζή, Πετράκη, Σεβαστιάδου, Σταγγολη 1, Β. Ταφάκη 4, Π. Ταφάκη, Τοϊτου, Τριανταφυλλίδου.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Χρύσα Τσομπανίδου): Μάλλε 4, Τρούλη, Παναγιωτίδου, Καραταγλή, Σιδηρή, Πνευματικού, Παπαγεωργίου 2, Βασιλειάδου, Γουρίδου, Τοπαλτίζκη 3, Αλεξίκου 2, Γιαλιά.
Διαιτητές: Μπράμου-Αλεπουδέα, Δίλεπτα: 1-2, Πέναλτι: 0/2-1/1.

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 27-22
Τα πεντάλεπτα: 3-3, 6-5, 9-7, 11-11, 15-14 (ημχ.) 17-16, 20-19, 22-20, 25-20, 27-22
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ (Κώστας Τσαβδαρίδης): Κατσικώστας, Μπάρκας, Χατσατουριάν 2, Παναγιώτου 5, Κολεζάκης 3, Αντωνιάδης 2, Πετρουλάκος 2, Καλύβας 10, Παπαχαρτοφύλης 3, Παπαιακώβου, Χαριτωνίδης.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (Νίκος Κούγιας): Βαρβισιώτης, Γιάννου, Πιπελίδης, Γεωργιάδης, Δεληγιάννης 1, Κούγιας, Παπαδόπουλος 1, Τσάγγαρος 3, Χατζηαντωνόγλου 5, Διαμαντής, Σερδαρίδης 4, Αντωνιάδης, Κωτούλης, Σαράδης, Χαντζαρίδης 2, Ιωαννίδης, Κακαφίκας 2, Αμρπικίδης 1, Δούρδας 3.
Διαιτητές: Τζαφερόπουλος-Νικολαΐδης, Δίλεπτα: 2-0, Πέναλτι: 0/1-2/3

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2-ΑΠΣ ΑΜΦΙΚΤΥΟΝΕΣ ΛΑΜΙΑΣ 24-13
Τα πεντάλεπτα: 3-1, 8-3, 11-3, 15-3, 15-4 (ημχ), 16-5, 17-7, 22-9, 23-12, 24-13
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2 (Κωσταντίνος Τσαβλαρίδης): Κοντός, Αλευρίδης, Χαριτωνίδης 4, Βλαχάκης 10, Πρίφτης, Κατσάμπας 1, Γιαννούλης 1, Τσιαντούλας 1, Δαλγιαννάκης 1, Δικαιούλιας 1, Βαλκανάς 5, Καλαμπόκης 1.
ΑΠΣ ΑΜΦΙΚΤΥΟΝΕΣ ΛΑΜΙΑΣ (Απόστολος Πουγκακιώτης): Πουγκακιώτης, Καλλος, Παπαγεωργίου, Καραγάσιος, Ρούσσος 3, Γεωργαντάς 4, Αλμπάνης, Σιαππας, Σιέντης 1, Σταυρακούδης 2, Καλαποδας, Χρυσάφης 1, Τομαράς.
Διαιτητές: Hossam-Κουριώτης, Δίλεπτα: 2-4, Πέναλτι: 0/0-0/0.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ – ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 25-31
Τα πεντάλεπτα: 1-3, 4-6, 6-8, 6-10, 6-15, 9-18 (ημχ.) 10-20, 11-23, 13-24, 17-27, 21-29, 25-31
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ(Βασιλική Βουκελάτου): Ανδριόπουλος 1, Ασημακόπουλος 3, Κάκκας, Κωνσταντάκης 6, Παπαγιαννόπουλος 7, Μπούλης 1, Κουνιώτης 4, Πάντος 1, Σουβαλιώτης 1, Βλαστόπουλος 1, Σκόνδρας.
ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ(Χρήστος Δημήτρουλας): Χρόνης 4, Μπελητσιάνης 2, Ντούρος 2, Mujic 20, Μιχαλόπουλος, Σχοινοχωρίτης 1, Χατζηκωνσταντίνου, Σκούρας 2.
Διαιτητές: Τζαφερόπουλος-Νικολαΐδης , Δίλεπτα: 2-0, Πέναλτι: ¾-0/4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ – ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 25-31
Τα πεντάλεπτα: 1-3, 4-6, 6-8, 6-10, 6-15, 9-18 (ημχ.) 10-20, 11-23, 13-24, 17-27, 21-29, 25-31
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ(Βασιλική Βουκελάτου): Ανδριόπουλος 1, Ασημακόπουλος 3, Κάκκας, Κωνσταντάκης 6, Παπαγιαννόπουλος 7, Μπούλης 1, Κουνιώτης 4, Πάντος 1, Σουβαλιώτης 1, Βλαστόπουλος 1, Σκόνδρας.
ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ(Χρήστος Δημήτρουλας): Χρόνης 4, Μπελητσιάνης 2, Ντούρος 2, Mujic 20, Μιχαλόπουλος, Σχοινοχωρίτης 1, Χατζηκωνσταντίνου, Σκούρας 2.
Διαιτητές: Τζαφερόπουλος-Νικολαΐδης , Δίλεπτα: 2-0, Πέναλτι: ¾-0/4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 (Π/Π) 33-41
Τα πεντάλεπτα: 3-3, 8-6, 9-11, 13-13, 16-17 (ημ.), 19-21, 23-25, 26-29, 30-35, 33-41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Στέφανος Βελιτσιάνος): Βάος, Βρεττός 2, Γκίτσας, Δημητρίου 4, Κουλακίδης, Λαγός 2, Μεταξάς 8, Μουσούλης 1, Αν. Παναγιωτίδης 4, Ν. Παναγιωτίδης 1, Τσιλάκης 11, Ψωμάς
ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2 (Κώστας Κότσιρας): Βαρδαξόπουλος 4, Βασιλακάκης, Βασιλείου 11, Βουκλαρής 14, Φλώρος, Καρδαμπίκης 1, Πολυχρόνης 1, Σακελλαρίου 2, Τζιτζής, Χατζηπαυλής 7
Διαιτητές: Χρόνης, Χρυσικόπουλος Δίλεπτα: 9-3 Πέναλτι: 2/3-5/6

ΑΟΔ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ 12-19
Τα πεντάλεπτα: 2-4, 3-7, 4-10, 7-13, 9-16 (ημχ.), 9-17, 10-17, 11-18, 12-19
ΑΟΔ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Μαρία Λαγοπούλου): Κοντοδιού, Θ. Λυτρίβη, Μυλωνά 3, Μανιάκου, Ζάρρα, Τσαντάκη 6, Λαγού, Μανδαμαδιώτη, Γκούλη, Τρ. Λυτρίβη 2, Βελιδάκη 1, Γαμβρούδη
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (Κυριακή Τριανταφυλλίδου): Νικολοπούλου 4, Νικολαϊδου, Καραμήτσου, Πετανίδου, Δήμου 3, Πατρίκα, Παπαδοπούλου 4, Τσανάκα, Σγουρού, Χαϊτίδου, Τζουβάρα 2, Πιπελίδου, Αρχαγγέλου, Βελισαρίδου 5, Χουδαβέρδογλου 1.
Διαιτητές: Λεφάκης – Γιακαλής Δίλεπτα: 0-1 Πέναλτι: 4/4 – 2/3

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 21-11
Τα πεντάλεπτα: 2-0, 5-3, 6-4, 10-5, 12-7 (ημχ.), 13-8, 15-9, 16-9, 17-11, 21-11
ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (Κώστας Κότσιρας): Βουκλαρή 1, Γιακουμέλου, Κάντζουρα, Κατσικά 3, Κίτσιου, Κουτροδήμου, Κολοβού, Λούπη, Α. Μετάι 1, Ε. Μετάι, Ντόκα 1, Χατζίκου, Παπαϊωάννου, Παπαστεργίου, Πατρώνη 9, Σπηλιοπούλου 3, Τσικνή, Ψαριώτη 3.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Ζωή Σούλιου): Φλώρου Β. 1, Κεχαγιά, Αθανασιάδου 2, Ψιανού, Ιωαννίδου, Στραβού, Αλεξανδρίδου, Γκιάτα, Καραγιώρου, Καραδήμου 1, Μωυσιάδου 2, Καπρινιώτη, Παρανόμου, Τσαμπατζή, Φλώρου Α. 5
Διαιτητές: Μιχαηλίδης – Γιακαλής Δίλεπτα: 1-2 Πέναλτι: 2/2-2/5

Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 27-16
Τα πεντάλεπτα: 3-0, 8-2, 13-3, 16-3, 18-4 (ημχ.) 22-5, 25-9, 27-11, 27-13, 17-16
Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ(Κίμωνας Κουτρούλης): Βαρβεράκη 3, Ωραιοπούλου 3, Παγιώτα, Παπανικολάου 5, Τσιαμάνη, Μαλτάμπε, Μπιχάκη, Δημοπούλου, Μπαντελά, Πέππα 4, Σιούρτη, Αλεξοπούλου, Γιαννοπούλου 3, Αγγελίδου, Παναγιώτου, Maribela, Norocea 7, Hidri 2, Καψάλη.
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ(Δημήτρης Σκάρλος): Τσεβά, Καπλάνη, Ταμπάκου, Στρούζου 2, Ελευθεριάδη 4, Γκιόκα, Καββαδία 2, Ασλή 2, Λάσκου, Δασκαλοθανάση, Πασχαλούδη 2, Κορκολή 1, Μαυρίδη 1, Μπόζιου 2.
Διαιτητές: Ανταλής-Ζήσης, Δίλεπτα: 3-3, Πέναλτι: ¾-4/7

ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 26-35
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 3-5, 5-7, 8-12, 9-17 (ημχ), 14-23, 16-27, 19-28, 23-30, 26-35
ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ (Βασίλειος Βαλούρδος): Χαλμούκης 1, Τσιγαρίδας 4, Μπιχάκης 1, Χριστοδουλόπουλος, Λιάκος 2, Κουτσός 2, Κουφόπουλος 1, Πετρατζάς 15, Σπυρόγλου, Νικολόπουλος, Κόλλιας.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (Χρήστος Αντωνιάδης): Κουνουπας, Ταλιαδώρος 7, Κααβελάκης, Ζουγανέλης 5, Πατρικάκος 4, Καρανάσης 10, Παπουτσάκης 3, Σπυρόπουλος, Σιδέρης, Παούρης 2, Λυκούρας 2, Μακράκης, Γαβράς 2.
Διαιτητές: Hossam-Κουριώτης, Δίλεπτα: 2-1, Πέναλτι: 0/1-0/0.

 

ΑΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Π/Π) 33-26
Τα πεντάλεπτα: 5-4, 8-9. 10-11, 13-15, 16-18 (ημ.), 20-19, 24-20, 27-23, 30-24, 33-26
ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ (Γιώργος Αναγνώστου): Μπούμπας, Γιαννόπουλος, Μπαλτάς 13, Παπακωνσταντίνου 2, Λάμπρου, Παγώνας 3, Λεντέρης, Δαμίγος 6, Κωνσταντινίδης, Γιαννακούρας 1, Κερατιώτης, Κυριακού, Πρόφης 7, Μαντζούκας 1
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (Γιώργος Δραγάζης): Ανδρεάδης 2, Απέργης, Γκιλάκης 6, Κολάσης 9, Κοσμόπουλος 4, Μαργέτης 1, Ματσούκης 2, Μπαρμπαρούσης, Πάλλης, Παπαναστασίου, Σπύρου, Στρατηγάκης 2, Χαλβατζής
Διαιτητές: Χρόνης, Χρυσικόπουλος. Δίλεπτα: 2-4. Πέναλτι:3/4-4/5. Αποβολή: Ανδρεάδης 41:57

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ- ΛΕΩΝΙΔΑΣ 24-23
Τα πεντάλεπτα: 2-0, 5-2, 6-2, 8-6, 11-8 (ημχ.), 14-11 19-14, 19-17, 23-20, 24-23
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ (Στάθης Κεσίδης): Γουδή, Τζιάτζιου, Μουρατίδου, Νέστορα, Κυριακίδου, Ψάρα 2, Φαρμάκη 1, Παπαδοπούλου 1, Τσιγαρίδα 620
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Σαντοριναίου, Παράσχη 7, Κούνουπα, Αρπατζάνη 7, Χάιδου, Φάκα, Δεσποτίδου 3, Πλώτα, Κοσμετάτου 2 Ζεϊνάτι, Μαρ, Μπανάση, Μάγ. Μπανάση 4, Χρυσοσπάθη, Μαρκογιαννάκη, Πανταζή.
Διαιτητές: Λεφάκης – Γιακαλής Δίλεπτα: 4-2

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ – LARISSA HANDBALL CLUB (Π/Π) 24-43
Τα πεντάλεπτα: 1-5, 5-9. 7-11, 9-15, 12-20 (ημ.), 12-23, 17-27, 21-30, 24-34, 24-43
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ (Γιάννης Χήνος): Ματεντζόγλου 3, Δημέλης 3, Παπαδημητρίου, Χήνος 12, Αγγελίνας 2, Τζαβάρας 3, Λώλης, Παππάς, Σφέτσιος, Βασσάλος, Λαουλάκος, Στάθης, Νιανιακούδης, Γαρδούνης 1
LARISSA HANDBALL CLUB (Βασίλης Γκουράβας): Φλέγγας, Δρακώτος 4, Έξαρχος 10, Κακαράντζας 1, Τικταπανίδης 6, Σακκάς, Καραλής 6, Χαδούλας 2, Δοντάς 10, Μπογδάνος, Γκουδάλας 1, Γκιουλέκας 3.
Διαιτητές: Χρόνης, Χρυσικόπουλος. Δίλεπτα: 7-5 Πέναλτι: 3/5-2/4

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18-25
Τα πεντάλεπτα: 3-4, 6-7, 9-11, 10-12, 10-13 (ημχ), 13-15, 15-20, 16-23, 17-25, 18-25
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Χρύσα Τσομπανίδου): Παπαχρήστος 3, Σαμαράς, Μισουλίδης, Πλιάκης 1, Δουμπλής, Α. Τσούλιας 3, Θ. Τσούλιας, Διμολλάρη 7, Τζέλη 2, Βουλας 2, Φίλιος, Διαμαντόπουλος.
ΑΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Βασίλειος Σιαράβας): Κ. Σιαράβας, Β. Σιώμος 6, Βαγγελης 3, Παπανικολάου 4, Σκανδάλης, Χριστόπουλος, Κοκκας, Τσαμπαλάς, Σακκάς 4, Γκόγκος, Κουρουζίδης, Φίλης 1, Παπαδόπουλος, Πλακατούρας 6, Α. Σιαράβας 1, Φ. Σιώμος, Αρλέτος.
Διαιτητές: Hossam-Κουριώτης, Δίλεπτα: 4-4, Πέναλτι: 0/1-0/2

ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 20-20
Τα πεντάλεπτα: 2-3, 3-4, 3-6, 5-9, 6-11, 8-14 (ημχ.) 10-15, 11-17, 13-17, 17-17, 18-19, 20-20
EΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (Γιώργος Δραγάζης): Βιλτανιώτης, Γκένας 1, Γλύκας 1, Ζαχαριάς, Καρούζος, Κιυλτσίδης, Κολλάσης 1, Κορκολής 9, Κούτρας, Μαρπέτης 2, Νικολίνταης, Ρήγος, Ταμπάκος 5, Κετιμές 1.
Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (Γιώργος Μένιας): Stefani, Σαλαμάς 1, Δανέζης 7, Γκόμπλιας 1, Χειμωνίδης 5, Αργυράκης 1, Ηλιόπουλος 1, Babe, Χρυσολώρας 4.
Διαιτητές: Μπράμου-Αλεπουδέα, Δίλεπτα: 1-2, Πέναλτι: 1/1-0/0

ΕΛΛΑΔΑ- ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 40-35
Τα πεντάλεπτα: 2-3, 6-5, 11-7, 14-10, 16-13, 18-17 (ημχ.), 22-17, 25-20, 30-22, 31-27, 37-30, 40-35
ΕΛΛΑΔΑ (Νίκος Γεωργιάδης): Βεζύρης 4, Κοβάνης, Κοτσιώνης 10, Ασλής, Αλεξανδρίδης 7, Φαχουρίδης, Σκούφας, Μαυρόπουλος 4, Μπόλιαρης 3, Γερουλάνος 1, Στεφανίτσης 1, Δικαιούλιας 2, Κουκούλας, Μπαμπατζανίδης, Πετρομελίδης, Τζωρτζίνης 4, Παπαγιάννης 4, Στανκίδης.
MONTENEGRO (Darco Pejovic): Vujovic 1, Milacic, Mijuskovic 1, Bojovic 2, Gvozdenovic 4, Durkovic 1, Dragasevic 5, Jokic 4, Cepic 5, Barjaktarovic 5, Vukicevic 4, Bosnjak 2, Brnovic, Pejovic 1.
Διαιτητές: Τζαφερόπουλος – Νικολαΐδης Δίλεπτα: 4-3 Πέναλτι: 4/4-2/2

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 – ΑΣ ΠΑΟΚ (Π/Π) 30-34
Τα πεντάλεπτα: 4-4, 10-8, 12-10, 12-14, 15-19, 17-21 (ημ.), 20-22, 22-25, 27-30, 30-34
ΓΑΣ Καματερού 1 (Νίκος Αγγελόπουλος): Ζηγούρης, Προκοπίου 5, Τριανταφύλλου, Καραπιπέρης, Μπατής 8, Βαμβακάρης 9, Τσιαμπόκαλος, Παπαδονικολάκης 1, Ρούσος 6, Ματσίρος 1, Τσοράκης, Μπεκιός
ΑΣ ΠΑΟΚ (Kώστας Μίχος) : Κατσαπαντέρας, Κυριακίδης 1, Καρασαββαϊδης, Ντάσιος, Σεϊτανίδης 3, Φρειδερίκος 9, Μαυρουλοσηφάκης 5, Μαρίνος 9, Φράγκου, Χατζηγεωργιάδης 7
Διαιτητές: Μπράμου, Μιχαηλίδης. Δίλεπτα: 0-2. Πέναλτι: 2/4-0/0

ΕΛΛΑΔΑ- ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 25-28
Τα πεντάλεπτα: 0-3, 2-4, 3-6, 5-7, 7-9, 7-12 (ημχ.), 10-13, 13-17, 17-20, 19-24, 21-26, 25-28
ΕΛΛΑΔΑ (Γιάννης Αρβανίτης): Παπαντωνόπουλος, Γεωργαλής, Ρουσσόπουλος 2, Τρούλος, Τζίμπουλας 2, Παπαβασίλης 3, Μαρκατάτος 1, Μήγγας 2, Τσιγαρίδας 1, Δεληχρήστος, Ελευθεριάδης 4, Χουσουρντιάν 1, Αγαθόνικος, Αθανασιάδης 4, Μπόσκος 3, Τσάκαλος 2, Παπαδόπουλος
MONTENEGRO (Bozidar Musikic): Bijelic, Borozan, Suljevic, Jelusic 2, Jelic 1, Durascovic 10, Nikolic 2, Folic, Erakovic 2, Scepanovic 4, Lakicevic, Knezevic 3, Rogac, Vujovic, Zarubica 4.
Διαιτητές: Τζαφερόπουλος – Νικολαΐδης Δίλεπτα: 0-1 Πέναλτι: 4/5-0/0

IF HALLBY HK – ATHENS MASTERS 24-31
Τα πεντάλεπτα: 1-2, 2-6, 3-9, 3-11, 5-14, 9-16 (ημχ.) 13-18, 15-21, 17-23, 18-25, 21-29, 24-31
IF HALLBY HK (Caroline Hallberg): Wallinder, Blick, Jansson 6, Fagervold 8, Gustafsson 3, Bjallmark, Ljungstrabd 1, Enochsson, Wilson 1, Berg, Billengren 2, Istiphan, Sundelius 3, Laurin.
ATHENS MASTERS (Γιώργος Καρασαββίδης): Κιαρτζίδης, Βλάχος 7, Παπαντώνης 3, Μαραμαθάς 6, Γιαννέτος 1, Terlecki 1, Ακερμανίδης, Λιάπης 1, Σιδηρόπουλος, Κοκκοράκης, Biba 1, Μάινας 3, Τσανίνος 2, Λόλας1, Βάρσος 4.
Διαιτητές: Hassan-Χρόνης, Δίλεπτα: 1-5, Πέναλτι: ½-2/2, Κόκκινη κάρτα: Βλάχος 58.10

IF HALLBY HK – BACAU 26-25
Τα πεντάλεπτα: 1-2, 3-3, 6-5, 9-8, 11-10, 14-13 (ημχ.) 15-16, 18-17, 19-18, 21-20, 23-21, 26-25
IF HALLBY HK(Anders Litstrnad): Wikner, Forsberg 1, Renlad, Billengren 1, Eng, Hansson, Johsson 4, Nygren 3, Litstrand 15, Oscarsson, Bertlinson, Pehrsson, Chatzigeorgiadis 2.
BACAU(Gabriel Armanu): Dobrota, Romanet,Gheorghe 3, Armanu 1, Anfrei 2, Cojocaru 5, Balan 1, Feldes, Bran 5, Ichim 2, Petrea, Dinu 3, Fringhiu 1, Marinescu, Darlau, Tobosaru 2.
Διαιτητές: Hassan-Χρόνης, Δίλεπτα: 0-2 Πέναλτι: 1/1-0/0

ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 34-32
Τα πεντάλεπτα: 5-2, 8-5, 13-7, 17-10, 21-11 (ημχ.) 23-14, 28-20, 31-24, 34-28, 34-32
ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ (Χρήστος Δημήτρουλας): Μητσόπουλος 3, Ντάκαρης 5, Χιόνης Κ. 2, Διονυσόπουλος 7, Αγγελόπουλος, Παππάς, Τσακίρης, Κωστούλας 1, Παπασπυρόπουλος Μ., Ρούμπος 2, Χιόνης Γ. 14, Παπασπυρόπουλος Γ., Σουλτανίδης, Χρόνης, Θεοφανόπουλος, Καραγγέλης.
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (Φώτης Παπουτσής): Μουραφέλτης, Δάιος, Μπιτέρνας, Σαμαράς, Δημητρίου 6, Τότσκας, Αθανασούλης, Γκαδίνης, Μουρατίδης 3, Λένος, 4 Μπιλιούρης 10, Δρόσος, Δημητρίου, Τζιάτζος 1, Πετρίδης 6, Κασαπίδης 8.
Διαιτητές: Χρόνης-Hassan , Δίλεπτα: 5-3, Πέναλτι: 1/1-2/3

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 32-31
Τα πεντάλεπτα: 3-3, 5-4, 5-7, 7-8, 11-11, 14-14 (ημχ), 17-18, 20-22, 22-24, 27-26, 30-27, 32-31
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ (Νικόλαος Σαμαράς): Δ. Ζαφείρης, Χατζόπουλος 3, Παπαδόπουλος 2, Γετο, Γιαννουδάκης 1, Βερτζώνης 6, Γιαννουλάκης 9, Χριστόπουλος, Ν. Ζαφείρης, Θεοχάρης, Ασλανίδης 5, Ψάρρος 3, Κατάκαλος 2, Ζαχάρης 1, Πετσούνης.
ΑΟ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ (Χρήστος Δημητρούλας): Χρόνης 4, Μπελιτσιάνης 3, Ντούρος 2, Μιχαλόπουλος 2, Μούγιτς 16, Σχοινοχωρίτης 1, Χατζηκωνσταντίνου, Σκούρας 3.
Διαιτητές: Γιακάλης-Λεφάκης, Δίλεπτα: 5-5, Πέναλτι: 3/5-3/3.

ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 (Π/Π) 23-31
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 5-8, 7-12, 9-13, 12-16, 13-17 (ημ.), 15-21, 18-25, 21-29, 23-31
ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ (Χρήστος Δεληχρήστος): Σύρκος, Δάχης , Καράτζιος, Λιόφης 3, Ινέγλης, Γκιόσης 5, Μουμτζιδέλης 12, Συμεωνίδης 1, Γιαννούσης 1, Μπουτκάρης 1, Παπαδόπουλος, Πετρίδης.
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 (Κώστας Τσαβδαρίδης): Κατσικώστας, Μπάρκας, Χατσατουριάν 4, Παναγιώτου 4, Κολεζάκης 6, Αντωνιάδης 3, Πετρουλάκος 5, Καλύβας 7, Παπαχαρτοφύλης 2, Μανουσέλης, Χαριτωνίδης
Διαιτητές: Μπράμου, Μιχαηλίδης. Δίλεπτα: 2-1. Πέναλτι: 0/2-1/1

 

ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2- ΦΙΛΙΠΠΟΣ 31-27
Τα πεντάλεπτα: 3-3, 8-5, 11-8, 15-10, 19-15 (ημχ.), 22-17, 22-20, 24-2, 28-24, 31-27
ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2 (Γιώργος Καρασαββίδης): Οικονόμου 5, Βασιλείου, Βληκίδης 6, Καραφώτης 5, Κουτουλογένης, Γετσόπουλος, Χριστοδουλόπουλος, Τσορτέκης 2, Λόλας 1, Μάρης, Παπαδόπουλος, Λάμπρου 7, Πολυζωγόπουλος 3, Ρουσσάκης 2.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (Νίκος Κούγιας): Βαρβισιώτης, Γιάννου, Πιπελίδης, Γεωργιάδης 2, Δεληγιάννης 7, Κούγιας, Παπαδόπουλος, Τσάγγαρος 1, Χατζηαντωνόγλου 3, Διαμαντής 3, Σερδαρίδης 4, Αντωνιάδης 2, Κωτούλης, Σαράφης 1, Χαντζαρίδης, Ιωαννίδης 1, Κακαφίκας , Αμπρικίδης 2, Δούρδας 1.
Διαιτητές: Ανταλής – Ζήσης Δίλεπτα: 3-3 Πέναλτι: 0/0-2/4

ΦΙΛΩΤΑΣ ΠΑΣ-ΑΠΣ ΑΜΦΙΚΤΥΟΝΕΣ ΛΑΜΙΑΣ 24-6
Τα πεντάλεπτα: 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 7-2 (ημχ), 10-3, 14-4, 19-4, 21-4, 24-6
ΦΙΛΩΤΑΣ ΠΑΣ (Ελευθέριος Ελευθεριάδης): Ανεστάκη, Γ. Βασιλείου 1, Ε. Βασιλείου 7, Καντζελόγλου, Κουτουρατζή, Πετράκη, Σεβαστιάδου 6, Σταγγόλη 3, Β. Ταφάκη 5, Π. Ταφάκη, Τοϊτου 2, Τριανταφυλλίδου.
ΑΠΣ ΑΜΦΙΚΤΥΟΝΕΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ιόνκα Δήμου): Μ. Καραγεώργου 1, Γκίζα, Κοντοκώστα 2, Πουγκακιώτη 1, Τσιάπα 2, Θ. Καραγεώργου, Κωσταδήμα, Ρίζου, Δήμου, Νυχτη.
Διαιτητές: Χρυσικόπουλος-Αλεπουδέα, Δίλεπτα: 1-1, Πέναλτι: 0/0-1/3.

 

 

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogoth paokogoth dukelogoth diomidislogoth aeroposlogoth filipposlogoth ymcalogoth fivoslogoth drama86logoth 	arisniklogoth pylaialogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth   paokogoth   anagennisilogoth   malexgiannitslogoth   panoramalogoth   filotaslogoth   filipposlogoth   kamaterologoth   aristheslogoth