Hellenic Handball Federation

Official Website

ked oxe
Handball Premier (14η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (12η-14η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική), Β΄ Ανδρών (1η-7η-8η αγωνιστική)

Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2018

Handball Premier (14η αγωνιστική)
Καματερού 17:15 (ΕΡΤ2), ΓΑΣ Καματερού- Χιλιώτης Δράμα 1986 (Τζαφερόπουλος- Συρεπίσιος, Μίγκας)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018
Handball Premier (14η αγωνιστική)
Συκεών 17:00, Φοίβος Συκεών- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Μεϊμαρίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- ΧΑΝΘ (Νάσκος- Χαρίτσος, Χατζηγεωργίου)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Αερωπός Έδεσσας (Τσάκωνας- Τόλιος, Κυριακούλιας)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Διομήδης Άργους (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Ζέρβας)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΣΕ Δούκα (Καραπάνος- Αβράμης, Μπεμπέτσος)

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:30, Φίλιππος Βέροιας- Άρης Θεσσαλονίκης (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Ζέρβας)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Κορρές)

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Μακεδονικός (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Πατιός- Τσιάνας)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Αναστασίου- Μπουγιάκας)

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)
Δαϊς 18:00, ΑΟ Νηρεύς- Άρης Νίκαιας (Βήτας- Σκλαβενίτης)
Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου Κένταυρος- Έσπερος Καλλιθέας (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΟΦΝ Ιωνίας (Κουτσός- Φωκίτης)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Ιωνικός ΝΦ (Συρεπίσιος- Μερτινιάν)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Ανταλής- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Κέρκυρας 15:00, Φαίακα Κέρκυρας- ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων (Μαυρίδης- Πήτας)
Γιώργος Χαλκίδης 16:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Ορφέας Κατερίνης (Αναστασίου- Μπουγιάκας)
ΔΑΚ Κλαδισού 17:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Ηλιούπολης (Λεφάκης- Μπαγάκη)
ΔΑΚ Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Γράψας- Κυριακού)

Β΄ Ανδρών (7η αγωνιστική)
ΕΑΧ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά (Λεφάκης- Σαματά)

Β΄ Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Πήγασος Κυψέλης (Μπράμου- Σπηλιωτάκος)
Νίκος Γραμματικός 18:00, Τελαμώνας Σαλαμίνας- Ηλυσιακός (Ζήσης- Καρυδάκης)

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018
Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- HONDA Πανόραμα (Χρηστίδη-Στεφανίδης, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 12:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Φαίακας Κέρκυρας (Ουζούνης- Παρασκευούδης)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Πρωτέας Άρτας (Θεοδοσίου- Χαρίτσος)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Μυτιλήνης 19:30, ΑΟ Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου (Καπέλη- Τζουραμάνης)
Μυτιλήνης 21:30, Γέρας Παπάδου- Αίαντας Μυτιλήνης (Καπέλη- Ανδριώτης)

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Μακεδών Θ. (Παπαδόπουλος- Χατσίκας)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη»- ΑΟ Ιωαννίνων (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Κοζάνης (Μαυρίδης- Πήτας)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Απόλλων Σταυρούπολης (Μιχαηλίδης- Τορνικίδης)

Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 13:00, ΓΣ Χανίων- Ωρίωνας Χανίων (Λεφάκης- Σαμάτα)
ΔΑΚ Λαμίας 15:00, Ιωνικός Λαμίας- Πολυνίκης Ναυπλίου (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Πολιτείας 18:00, ΑΟ Πολιτείας- Αθηναϊκός (Κουτσός- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:00, ΑΣ Βέροια 2017- Απόλλων Σταυρούπολης (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Σεριφάτο Αιγίου (Ζήσης- Μπράμου)

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogoth paokogoth dukelogoth diomidislogoth aeroposlogoth filipposlogoth ymcalogoth fivoslogoth drama86logoth 	arisniklogoth pylaialogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth