Hellenic Handball Federation

Official Website

ked oxe
Handball Premier (6η αγωνιστική), A1 Γυναικών (4η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (5η-6η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2017

Handball Premier (6η αγωνιστική)
Νέα Κίος 17:15 (ΕΡΤ2) Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Κυριακούλιας- Νικολίτσας)

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017
Handball Premier (6η αγωνιστική)
Κραχτίδης 18:00, Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986- Αερωπός Έδεσσας (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Θεοδοσάκης)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΠΑΟΚ (Πατιός- Τσιάνας, Ζέρβας)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- ΧΑΝΘ (Τσάκωνας- Χασκής, Μίγκας)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Πανελλήνιος (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Μεϊμαρίδης)

A1 Γυναικών (4η αγωνιστική)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΓΑΣ Καματερού (Λινάρδος- Καζαντζίδης, Λιακόπουλος)
Φιλίππειο 16:00, Φίλιππος Βέροιας- ΟΦΝ Ιωνίας (Πατιός- Τσιάνας, Σίσκου)
Πανοράματος 17:45, ΗΟΝDA Πανόραμα- Φιλώτας Φλώρινας (Γρηγοριάδης- Τομίδης, Χατζηγεωργίου)

Α2 Ανδρών- Βορράς (5η-αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ζαφειράκης Νάουσας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Μαυρίδης- Πήτας)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Αναστασίου- Μπουγιάκας)
Συκεών 20:00, Μακεδονικός- Αρίων Πτολεμαΐδας (Νάσκος- Χαρίτσος)

Α2 Ανδρών-Νότος (6η-αγωνιστική)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Ανταλής- Ζήσης)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ακαδημία Πάτρας (Βήτας- Σκλαβενίτης)
Δαϊς 19:30, ΑΟ Νηρεύς- Έσπερος Καλλιθέας (Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ιωνικός ΝΦ (Παπαματθαίου- Τόλιος)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΟΦΝ Ιωνίας (Καραπάνος- Χρόνης)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:30, ΟΦΧ Ιωαννίνων- Φαίακας Κέρκυρας (Μαυρίδης- Πήτας)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Εθνικός Κοζάνης (Γράψας- Σαουλίδης)

Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2017
Handball Premier (6η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕΚ- ΑΣΕ Δούκα (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)

A1 Γυναικών (4η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Μιχαηλίδης- Γράψας, Δημόλας)

Α2 Ανδρών- Βορράς (5η-αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αρχέλαος Κατερίνης (Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
ΔΚΓ Αιγίου 14:15, Σεριφάτο Αιγίου- Αθηναϊκός (Χρόνης- Χρυσικόπουλος)
ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Αρίων Πτολεμαΐδας (Μαυρίδης- Νικολαϊδης)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- ΑΣ Βέροια 2017 (Παπαδόπουλος- Βαγγελτζίκης)

*O AO Μυτιλήνης αποχώρησε εγγράφως από τον αγώνα με τον Άρη Νίκαιας για την Α2 Γυναικών

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth dukelogoth aeklogoth diomidislogoth paokogoth 	panellinioslogoth filipposlogoth aeroposlogoth fivoslogoth kamaterologothh ymcalogoth drama86logoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth   paokogoth   anagennisilogoth   malexgiannitslogoth   panoramalogoth   filotaslogoth   filipposlogoth   kamaterologoth   aristheslogoth