Hellenic Handball Federation

Official Website

ked oxe
Handball Premier (16η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (11η- 14η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (6η-9η αγωνιστική)

 


Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019
Handball Premier (16η αγωνιστική)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Άρης Νίκαιας
(Σκλαβενίτης- Τόλιος, Νικολίτσας)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Αερωπός Έδεσσας
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν)

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Άρτας 14:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Νικολάου)
Φιλίππειο 15:30, Φίλιππος Βέροιας- Honda Πανόραμα
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας, Σίσκου)
Νέας Ιωνίας 16:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Μπεμπέτσος)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Βέροια 2017
(Νάσκος- Βαγγελτζίκης, Θεοδοσάκης)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Φαίακας Κέρκυρας
(Γράψας- Κυριακού)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Ζαφειράκης Νάουσας
(Τσάκωνας- Φωκίτης)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- ΓΑΣ Κιλκίς
(Αναστασίου- Μαυρίδης)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Άρης Θεσσαλονίκης
(Λινάρδος- Νικολαΐδης)

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Ιωνικός ΝΦ
(Βήτας- Κουτσός)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΓΣ Παπασιδέρης
(Αβράμης- Χρυσικόπουλος)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμών Σαλαμίνας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Ζήσης- Λεφάκης)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΟΦΝ Ιωνίας
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)
Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- ΑΟ Νηρεύς
(Φωτακίδης- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
ΕΑΚ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά
(Σαματά- Πρεβενά)

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 15:00, Προσοτσάνη- Μακεδών
(Σαπανίδης- Παρασκευούδης)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Άρτα Handball 2015- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας
(Τσάκωνας- Φωκίτης)
ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, Πόντιοι Κιλκίς- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Τορνικίδης- Μπαλάκος)
Ιλισίων 16:00, Ηλυσιακός- Αγρία Βόλου
(Μπράμου- Γερουλάνος)
ΔΓ Βύρωνα 16:15, ΑΕΚ Βύρωνα- Αθηναϊκός
(Φωτακίδης- Γιακαλής)
Σαλαμίνας 20:00, Πανιώνιος- ΑΟ Πολιτείας
(Ζήσης- Λεφάκης)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Σταυρούπολης 15:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Φαίακας Κέρκυρας
(Στεφανίδης- Βελάνη)
ΔΑΚ Αμυνταίου 16:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Προσοτσάνη
(Τέμης- Πήτας)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΑΟΔΚ Άρης
(Ψύλλος- Καρυδάκης)

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019
Handball Premier (16η αγωνιστική)
Ρέντη 16:30, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Bianco Monte Δράμα
(Ανταλής- Ζήσης, Κυριακούλιας)
ΔΑΚ Νεάπολης 17:00- ΠΑΟΚ Βεργίνα ΤV- ΑΣΕ Δούκα (ΕΡΤ3)
(Νάσκος- Χαρίτσος, Μεϊμαρίδης)


Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Καματερού
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Θεοδοσάκης)

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- Ελπίδες Αμυνταίου
(Πατιός- Τσιάνας)
ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός ΝΜ- Ιωνικός 2010
(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Ιωαννίνων
(Πήτας- Λάσκαρης)
Δράμας 18:00, ΓΕ Δράμας- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Πάτρας 18:30, Ακαδημία Πάτρας- Έσπερος Καλλιθέας
(Αβράμης- Χρυσικόπουλος)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Πανσερραϊκός
(Στεφανίδης- Βελάνη)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Φιλώτας Φλώρινας
(Αναστασίου- Παπαδόπουλος)
ΔΑΚ Λαμίας 19:00, Ιωνικός ΝΜ- ΑΕΚ Βύρωνα
(Ρέλλιας- Παρασκευγιώτης)
Ηλιούπολης 19:30, ΑΣ Ηλιούπολης- Σεριφάτο Αιγίου
(Χρηστίδη- Μπράμου)

 

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogoth paokogoth dukelogoth diomidislogoth aeroposlogoth filipposlogoth ymcalogoth fivoslogoth drama86logoth 	arisniklogoth pylaialogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth