Hellenic Handball Federation

Official Website

oxe geniko
Handball Premier (9η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (7η-9η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (1η-2η -3η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)

 

Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (9η αγωνιστική)
ΧΑΝΘ- Αερωπός Έδεσσας 21-21

Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (9η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- ΓΑΣ Καματερού 23-10
Φοίβος Συκεών- ΑΕΚ 19-30
Πανελλήνιος ΓΣ- Διομήδης Άργους 15-31
ΑΣΕ Δούκα- Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986 37-21

Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΟΦΝ Ιωνίας 19-33
ΑΨΛ/ΟΦΧ Ιωαννίνων- Άρης Θ. 16-28
Εθνικός Κοζάνης- Φιλώτας Φλώρινας 22-24

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική)
ΓΑΣ Κιλκίς- Αρχέλαος Κατερίνης 21-20
Πρωτέας Άρτας- Αλέξανδρος 33-25
Ζαφειράκης- Κύκλωπες 34-25
Φαίακας Κέρκυρας- Αρίων Πτολεμαΐδας 25-22

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)
Αγριά Βόλου- ΑΟ Νηρεύς 13-25
Ολυμπιακός Κερατσινίου- Βριλήσσια 19-27
Έσπερος Καλλιθές- Λεωνίδας 22-29
Ιωνικός ΝΦ- Άρης Νίκαιας 26-22

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
Αθηναϊκός- ΑΟ Πολιτείας 22-18
Ηλυσιακός- Τελαμώνας 22-26

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
ΑΣ Ηλιούπολης- ΕΑΧ Χανιά 30-15

Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Φίλιππος Βέροιας 32-27

Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)
ΑΣ Βέροια 2017- ΓΑΣ Καματερού 18-37

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΟΦΝ Ιωνίας 16-32

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική)
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣ Μακεδονικός 33-23

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)
Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου 24-31

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
ΑΟ Πήγασος- Αναγέννηση 22-32
Προοδευτική- ΓΣ Παπασιδέρης 19-29
ΑΟ Κοζάνης- ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη» 31-27
Πολυνίκης- Ιωνικός ΝΜ 33-23
Άρης Θ.- Πόντιοι Κιλκίς 24-32
ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Ιωαννίνων 33-27
Μακεδών- Απόλλων Σταυρούπολης 20-29

*H αναμέτρηση ΑΕ Λήμνου- Απόλλων Καλαμαριάς (Β΄Ανδρών) αναβλήθηκε, λόγω απαγορευτικού που υπάρχει για τα πλοία.

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
ΓΣ Δράμα 1986- Κύκλωπες 21-26

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Αθηναϊκός- ΕΑΧ Χανιά 40-16

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

Handball Premier

ΧΑΝΘ- ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 21-21
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 4-3, 6-7, 9-8, 10-8, 12-9 (ημχ.), 13-10, 14-12, 15-14, 16-18, 19-19, 21-21
ΧΑΝΘ (Αντώνης Τσολάκος): Τσιρογιάννης, Σπυρόπουλος, Σαρηγιαννίδης, Ν. Παπαδόπουλος, Ρεμπελάκος, Δέσπος 3, Βασιάδης 1, Ιωαννίδης, Θ. Παπαδόπουλος 2, Κουρουμλίδης 5, Στίγγας 4, Τσαμήτρος, Τσαμουρίδης 5, Παπαβασίλης, Τσαγκαράκης, Μπαϊρλής 1.
ΑΕΡΩΠΟΣ (Γιάννης Πηλαλίδης): Αθανασίου, Π. Τζουβάρας 1, Φ. Τζουβάρας 1, Κράλλης, Τοϊτος, Αρβανιτίδης, Ανγκέλοφ 1, Δημάκης 3, Ντράσκιτς 6, Βαφείδης 3, Κυριμλίδης, Κυριακού 6, Λιόφης, Μαυρόπουλος, Τριανταφύλλου, Ρόμπης.
Διαιτητές: Νάσκος- Χαρίτσος, Δίλεπτα: 4-4, Πέναλτι: 1/3-3/3

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ- ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 15-31
Τα πεντάλεπτα: 0-1, 2-4, 2-5, 4-10, 5-12, 8-17 (ημχ.), 9-20, 11-23, 12-25, 13-26, 13-30, 15-31
ΠΓΣ (Σπύρος Μπαλωμένος): Αντωνιάδης, Λιάλιος, Οικονόμου 1, Κάτρης, Μπαλάσκας, Μπαρμπαράκης 4, Σιαματάς 5, Μαυρομάτης, Ζάτσε 1, Ταουσάνης 1, Παζάρογλου, Κολλύρης, Τσομπανίδης 1, Τσακούλης 2, Κοροβέσης, Κολοκυθάς.
ΔΙΟΜΗΔΗΣ (Κώστας Δεληγιάννης): Παπαντωνόπουλος, Μπλάτσος, Ταουσάνης 2, Κρεμαστιώτης 1, Χ. Αργυρού 3, Ι. Αργυρού 2, Σμυρνιώτης 2, Μάρκοβιτς 6, Μπεκιάρης, Ρουσσόπουλος 4, Τσάτσας 2, Μούγιτς, Χειβιδόπουλος 3, Άρσιτς, Γιόσμου 6, Δάσκαλος.
Διαιτητές: Κινατζίδης- Φωτακίδης, Δίλεπτα: 5-6, Πέναλτι: 1/2-3/6.

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΧΙΛΙΩΤΗΣ ΓΣ ΔΡΑΜΑ 1986 37-21
Τα πεντάλεπτα: 2-0, 5-12, 8-3, 11-4, 16-5, 18-9 (ημχ.), 19-10, 21-13, 24-17, 28-19, 33-19, 37-21
ΑΣΕ Δούκα (Κωστής Μπούνας): Μωραΐτης 4, Τόμπρος, Παπαπούλιος 3, Γκέρτσος, Νομικός 4, Μπαζδέκης 2, Μπραουδάκης, Μίτροβιτς 4, Μπάρμπας, Ντούνης 6, Τζανιδάκης, Νταρσουλάντ 4, Αραπακόπουλος 6, Ζαφειράκης 3, Κολλύρης, Κεδέρης 2
Δράμα (Σάκης Βαλαβάνης): Χαϊτίδης 2, Κοτσαμαρίκογλου 1, Σιεμανίδης 1, Παπάζογλου, Τουνγκελίδης 14, Βουλγαράκης, Γιαννακόπουλος 2, Στρατηγέλης, Μαλαμίδης, Τσιτσίκος, Μπέτζιος, Σινά 1, Κουρτίδης, Θωμίδης, Δεμερτζίδης
Διαιτητές: Τόλιος – Κουτσός Δίλεπτα: 4-3 Πέναλτι: 1/1-3-3

ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤV – ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 23-10
Tα πεντάλεπτα: 2-0, 3-2, 6-4, 9-5, 9-6, 11-6 (ημχ.) 13-6, 17-7, 19-7, 19-8, 20-9, 23-10
ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤV (Στέλιος Σεϊρεκίδης): Παλάσκας 4, Γουργούμης, Τσίλης 2, Κοκώνης 3, Αποστόλου 1, Πετρίδης 1, Καλόμοιρος 1, Μαστορογιάννης 1, Κέζιτς 2, Κυπραίος 1, κολοβός 1, βεσελίνοβιτς 1, Οικονόμου 1, Αραμπατζής 2, Κοτανίδης, Νικολαΐδης 2.
ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (Παναγιώτης Μεσσήνης): Σαμαράς 1, Λαδάκης 2, Σκοδριανός 1, Γκλάβας, Μπαλάσκας, Μελετάκος 2, Ακάλεστος 2, Κλέωπας 1, Τότο, Μιμίκος 1, Μαγκαφουράκης, Μπούτος, Βορυλλάς, Κουρέτα, Βλαχοθανάσης.
Διαιτητές: Σαπανίδης-Ηλιάδης, Δίλεπτα: 7-5, Πέναλτι: 4/6-3/3, Κόκκινες: Κέζιτς 47.52 (τρία δίλεπτα)

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕΚ 19-30
Τα πεντάλεπτα: 3-2, 5-4, 7-7, 8-10, 9-12, 10-14 (ημ.), 11-18, 12-21, 13-18, 15-26, 16-28, 19-30
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ (Δημήτρης Πελεκίδης): Πίτσιος, Μέτσης 2, Καβουσανάκης, Μπαλαμός 1, Γρηγοριάδης, Παπαδόπουλος Π., Χατζής, Δεληζάνος 1, Μπόσκος 2, Κύρτσιος, Μαρκατάτος, Μανωλούδης 2, Παπαδόπουλος Χρ. 3, Παπαγεωργίου, Τσαμεσίδης 6, Χατζηβακαλέλης 2.
ΑΕΚ (Νίκος Γραμματικός): Χρ. Νικολαϊδης 2, Τσικογιαννόπουλος 1, Πέρρος 3, Γεωργιάδης, Χόγκας 7, Ζαμπούνης 6, Ραντούλοβιτς, Συγγάρης, Χατσίκας, Λόκεν 3, Δομπρής 1, Βαμβακάς, Ματζόπουλος, Βραζάλιτσα 3, Μυλωνάς 4, Αλικάκος.
Διαιτητές: Κατσίκης, Μιχαηλίδης, Δίλεπτα: 0-3, Πέναλτι: 3/3-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ/ΟΜΙΛΟΣ ΞΥΝΗ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 32-27
Τα πεντάλεπτα: 2-0, 3-4, 5-7, 8-11, 10-14, 14-17 (ημχ.), 17-18, 21-18, 24-20, 27-23, 28-24, 32-27
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Γιώργος Ζαραβίνας): Τσακνής, Π. Κωστακίδης 1, Κρητικός 1, Τζηράς 11, Καραμπουρνιώτης 2, Μισαηλίδης 1, Σκρόμπιτς, Στούμπης 5, Παπαδόπουλος, Κανδύλας 1, Σανίκης 5, Αλβανός 1, Παπαδιονυσίου 3, Λιάπης, Τσιλιμπάρης, Χάλαρης 1.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (Θόδωρος Παυλίδης): Ζλατάνος, Ζευγαρόπουλος 2, Τριανταφυλλίδης 1, Ρίζος, Τζιμπούλας 1, Ψωμιάδης, 3 , Χαραλαμπίδης 3, Σεϊρεκίδης 4, Φιλόσογλου, Θ. Κωστακίδης 5, Αποστολίδης 6, Γραμματικόπουλος, Κουκουτσίδης 1, Καλλιαρίδης, Αρσενασβίλι 1, Γρηγοριάδης 3.
Διαιτητές: Τσάκωνας – Παπαματθαίου, Δίλεπτα: 5-8, Πέναλτι: 7/9-2/3

Κύπελλο Γυναικών

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 19-33
Τα πεντάλεπτα: 4-1, 5-2, 7-5, 8-9, 12-13, 12-17 (ημχ.), 12-21, 13-25, 13-27, 13-28, 16-31, 19-33
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (Αλέξανδρος Ταρινίδης): Αναστασίου, Παρασκευαϊδου, Τρελοπούλου, Φράγκου 2, Ζιάκα 3, Ξηρίδου 4, Ντιμτσούδη 3, Τροχίδου 2, Παπαδοπούλου, Παντζαρτζή, Σπυρίδου, Λαζαρίδου 5, Παύλου 1, Πυριτίδου, Πλιόγκα, Μαυροπούλου.
ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ (Σάσα Ζιβούλοβιτς): Κεπεσίδου, Παπανικολάου 2, Μιλασιτς 2, Πάπα 12, Πανούση, Ζυγούρα 1, Μακρή, Καραμάνου 1, Βαφειάδου 8, Μάγκου 1, Διακογιάννη, Κοντοστεργίου 1, Σαραντάκου, Ζηνωνίδου 1, Χρονοπούλου 2, Στουγιαννίδου 2.
Διαιτητές: Γράψας-Κυριακού. Δίλεπτα: 4-3, Πέναλτι: 2/3-3/6.

ΑΨΛ ΟΦΧ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ- ΑΡΗΣ Θ. 16-28
Τα πεντάλεπτα: 1-3, 1-5, 1-8, 1-9, 4-11, 5-14 (ημχ.), 6-17, 6-20, 8-24, 10-25, 13-26, 16-28
ΙΩΑΝΝΙΝΑ: Βλαχοπούλου, Χατζηευστρατίδου, Κεϊσογλου, Γκόγκου, Τζελέπη 2, Ιωάννου, Δούμπου 6, Τσαμπούρη, Μπλίζο 3, Κυριαζή 2, Στεφούδη 2, Τζήμα, Νάση 1, Σωτηροπούλου, Παπαφώτη.
ΑΡΗΣ (Ευθύμης Πιπελίδης): Γιαννοπούλου 6, Αθανασοπούλου, Κεσοπούλου 7, Τσομπανίδου, Λούρη 5, Καγγελάρη, Κούπα 4, Αμβροσιάδου, Κοπανέλου, Ταϊρίδου, Γιώβη 5, Ευμορφίδου, Ράπτη, Βλάχου.
Διαιτητές: Γιάννου- Τέμης, Δίλεπτα: 2-4, Πέναλτι: 1/1-3/4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΦΙΛΩΤΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 22-24
Τα πεντάλεπτα: 2-1, 4-5, 6-7, 9-8, 11-10, 12-13 (ημχ.), 13-15, 15-18, 17-20, 17-22, 20-23, 22-24.
Εθνικός Κοζάνης (Μόσχος Κιοσές): Τάμπουρα, Καραγιαννίδου 5, Γκιάτα 3, Τσανακτσίδου 1, Σούλιου 7, Χατζηιωάννου 2, Κουντουρά 1, Ιωαννίδου, Πούχια, Χατζηστεφάνου, Βέττα 3, Φλώρου, Χατζησαββίδου.
Φιλώτας Φλώρινας (Τάνια Τσουτσουλάκη): Μπαντή, Ρακοπούλου 3, Κωτσοπούλου, Βαφειάδου, Τσιτλακίδου 6, Γκάτσιου 2, Ριστόφσκα 9, Γεωργιάδου, Παραστατίδου, Μίτις, Φωκά, Κατσουλάκη 4, Ρόμπε.

ΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2017- ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 18-37
Τα πεντάλεπτα: 3-5, 4-8, 4-12, 5-15, 6-19, 6-25 (ημχ.), 7-29, 9-30, 11-31, 14-32, 16-35, 18-37
ΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ: Συμαχείρη, Δημουλά, Ταμάρογλου 1, Τσολοζίδου, Τσιολαρίδου, Βλάχου, Αμπάρη, Ματουλοπούλου 5, Γαλανούδη 3, Τουλουμτζή, Ματαρώνα 3, Μιχαηλίδου 6.
ΓΑΣΚ (Μενέλαος Δανήλος): Μανιά 6, Ζιώγα 3, Καζάκη 1, Μ. Βασιλείου 1, Καραγιάννη, Βασιλειάδου 8, Ζενέλι 3, Ράτσικα, Στασινού 2, Ανδρίτσου 5, Συζίνου 2, Νικολάου 2, Α. Βασιλείου 2, Καρέλα 2.
Διαιτητές: Τομίδης- Γρηγοριάδης, Δίλεπτα: 1-4, Πέναλτι: 3/4-3/3.

Α1 Γυναικών

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 16-32
Τα πεντάλεπτα: 2-5, 2-9, 3-11, 5-14, 8-18, 9-20 (ημ.), 11-21, 11-23, 11-26, 14-28, 14-29, 16-32
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (Αλέξανδρος Ταρινίδης): Παρασκευαϊδου, Πλιόγκα 1, Πυριτίδου, Ζιάκα 3, Φράγκου 4, Ντιμτσούδη 5, Ξυρίδου 1, Τρελοπούλου, Αναστασίου, Παύλου, Λαζαρίδου 1, Παντζαρτζή, Σπυρίδου, Τροχίδου 1, Παπαδοπούλου, Μαυροπούλου.
ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ (Σάσα Ζιβούλοβιτς): Κεπεσίδου, Μίλασιτς 3, Παπανικολάου 3, Πάπα 3, Πανούση, Ζυγούρα 4, Μακρή, Καραμάνου 1, Βαφειάδου 6, Μάγκου, Διακογιάννη, Κοντοστεργίου 4, Σαραντάκου, Ζηνονίδου 1, Χρονοπούλου 5, Στουγιαννίδου 2.
Διαιτητές: Πατιός, Πήτας. Δίλεπτα: 1-0, Πέναλτι: 1/4 – 0/3

Α2 Ανδρών

ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 21-20
Τα πεντάλεπτα: 2-1, 3-5, 4-9, 6-10, 8-10, 11-11 (ημχ.), 13-12, 15-13, 18-16, 18-17, 20-18, 21-20
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (Γιάννης Λαζαρίδης): Κολεσιώτης, Μιχαηλίδης, Βαφειάδης, Ψάρρας, Αναστασιάδης, Στ. Φαχουρίδης 1, Δούγιας 3, Τοκατζόγλου 1, Χρ. Μαυρόπουλος 3, Γαγιασίδης 5, Αρ. Φαχουρίδης 3, Κοβλακάς, Δεληγιάννης 5, Αν. Μαυρόπουλος, Σάκαλης, Φυτανίδης
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Σωκράτης Σκούφας): Κοσμίδης, Τριανταφύλλου 2, Ξεφτέρης, Ξώνης 1, Εγγλέζος, Ραντζέλοβιτς 10, Χαραλαμπίδης 3, Παπανάκος, Δ. Σκούφας, Κ. Σκούφας, Χρυσός 1, Χατζηπαυλίδης, Παπαδοπουλος, Σαϊδές 2, Αναστασίου 1
Διαιτητές: Πατιός – Νάσκος Δίλεπτα: 2-7 Πέναλτι: 3/4 - 0/0

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ- ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 26-22
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 3-4, 5-7, 7-9, 9-11, 13-12 (ημχ.), 16-15, 18-16, 20-16, 22-18, 22-20, 26-22
ΙΩΝΙΚΟΣ (Βαγγέλης Μαντζόπουλος): Ζακυνθινός, Αργυράκης 1, Κώστας, Μπούτος 3, Θεοδωρόπουλος, Αντωνιάδης 1, Κρητικός, Αντωνόπουλος 9, Μπιτόπουλος 2, Μουρελάτος 1, Πόρουμπ, Τσαγκόγεωργας 5, Μάγκος 1, Μαυροφρύδης 3, Σωτηρίου, Καψάλης.
ΑΡΗΣ (Τάκης Μελετάκος): Τζανακάκης, Κουρής 2, Μπελεχρής, Παπαϊωάννου, Αθανασίου, Τούτσης 5, Αμανατίδης, Γρηγοράκης 2, Μουλιάτος 3, Μαλανδρένιας 1, Κλημάνογλου 1, Γιαμπουράνης, Χαραλάμπους 1, Γραμματικόπουλος, Χατζηκωνσταντίνου 4, Μελετάκος 3.
Διαιτητές: Βήτας- Σκλαβενίτης, Δίλεπτα: 3-6, Πέναλτι: 4/5-0/0.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 22-29
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 5-4, 8-5, 12-7, 13-9, 16-11 (ημ.), 17-13, 18-18, 19-22, 19-23, 20-25, 22-29.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Παπαδημητρίου, Διακουμάκος, Μπακαβέλος 3, Σιατιρλής 3, Μασουρίδης, Ξανθόπουλος 5, Καυκουλάς 2, Μητράκος 4, Θεοδοσόπουλος 5, Ρουσσίδης, Γκλαβόπουλος.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Κλείτσικας 1, Μακρυγιάννης 10, Παράσχης 3, Μηνιώτης 3, Μαρούδας 1, Μανδυλαράς, Ξηρός, Τσέλος 6, Οικονομίδης, Σοφικίτης, Λεμπέσης, Γκίκας, Θάνος 3, Καραμαγκέλας 1, Βασιλείου, Γουναράς 1.
Διαιτητές: Τσάκωνας, Ψύλλος, Δίλεπτα: 3-6 , Πέναλτι: 1-3/-, Κόκκινη: Γκίκας (54:57)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 33-25
Τα πεντάλεπτα: 3-0, 5-5, 7-6, 11-8, 13-10, 15-11 (ημχ.) 17-14, 21-17, 25-20, 27-22, 31-22, 33-25
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΤΑΣ: Τσούλος, Τσέλιος Π. 6, Τλούπας 2, Κίτσος 7, Ρίζος, Μπισκανάκης, Γεωργαλής, Τσέλιος Γ., Μπίζγκα 2, Λάππας 1, Βουγιάνοβιτς 8, Τσέλιος Ν. 5, Τσάκαλος 2, Ντάλας.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ (Γιώργος Γιουλβανίδης): Μόγας 5, Παπαρήγας Ρ. 1, Νενεψάκος 5, Καλπακίδης, Παπαρήγας Α., Ζηλίδης 2, Μουτούδης 6, Καλαϊτζίδης, Γιάνσιτς, Στεφανίδης.
Διαιτητές: Λινάρδος-Καζαντζίδης, Δίλεπτα: 1-2, Πέναλτι: 3/3-1/2

ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 25-22
Τα πεντάλεπτα: 2-1, 4-3, 7-5, 9-7, 12-9, 15-9 (ημχ.)
ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Σοφία Κακαρούγκα): Πάλλας, Κόντης 3, Σουλάνης, Κατσαρός 4, Ριγανάς 5, Κορακιανίτης 4, Νάστος 2, Δάσκαλος 3, Κατσακιώρης, Βάγιας 1, Γκόγκας, Δόϊκας, Κουλούρης, Παγωνίδης, Δέλλης 3, Μπαρούμας.
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (Δημήτρης Πασιαλής): Κατωτοικίδης, Παναγιωτίδης 4, Αβραμίδης 3, Κόλλιας, Ασιάνος, Νικολαΐδης 6, Τσαναξίδης 1, Παρπουλάς 3, Μουλάκης 2, Παπαχρήστου, Χαραλαμπίδης, Ακριτίδης 3.
Διαιτητές: Δελόγλου-Θεοδοσίου, Δίλεπτα: 5-6, Πέναλτι: 1/2-2/2

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34-25
Tα πεντάλεπτα: 3-1, 4-3, 7-5, 10-6, 14-8, 18-11 (ημχ.) 20-12, 23-15, 26-18, 27-21, 31-23, 34-25
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (Γιώργος Γιούπης): Βλάχος 7, Πίτος 5, Θεοδωρόπουλος 4, Διδασκάλου, Ρότζιος 2, Τζουβάρας 1, Κορωνάς Κ. 3, Αρβανιτίδης 2, Μαυροδουλάκης 3, Παντελίδης 1, Νικολαΐδης, Δεληχρήστος Θ. 3, Τσιγαρίδας 3, Καραμπέλκος, Κορωνάς Θ., Δεληχρηστος Α.
ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (Ηλίας Παπαχρήστου): Χαραλαμπάκης, Γληνιάς 9, Ξηρόπουλος, Καραβασίλης, Πατσιαβάς, Καρβουνίδης 2, Πιστολάς 6, Σπέρτζος 1, Βάρδακας 2, Χαραλαμπίδης, Μπασδάνης, Τζινεβής 5, Κωστόπουλος, Ευαγγελόπουλος, Φουντουκάς.
Διαιτητές: Αναστασίου-Μπουγιάκας, Δίλεπτα: 5-3, Πέναλτι: 2/2-4/5
Οι διαιτητές σημείωσαν στο φύλλο αγώνα: «Στο 25.27 του δευτέρου ημιχρόνου ο αθλητής Πατσιαβάς Δημήτριος αποχώρησε από τον αγωνιστικό χώρο λόγω τραυματισμού. Κρίθηκε αναγκαίο μετά το τέλος του αγώνα να διακομισθεί στο νοσοκομείο για περαιτέρω εξετάσεις. Η μεταφορά του αθλητή έγινε με ευθύνη της ομάδας του λόγω αργοπορίας του ασθενοφόρου».

ΑΓΡΙΑ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΑΟ ΝΗΡΕΥΣ 13-25
Τα πεντάλεπτα: 1-2, 2-7, 2-7, 4-7, 5-7, 6-8 (ημ.), 7-10, 10-16, 10-17, 10-19, 11-21, 13-25
ΑΓΡΙΑ ΒΟΛΟΥ (Γιάννης Ζήκος): Κρατήρας 1, Κουρίδης 1, Δρενοβιάδης 2, Κισκηράς, Οικονόμου 2, Μηλιόρδος, Καρανάσιος 3, Μιχαηλίδης 2, Καραπαναγιωτίδης, Κρανιώτης, Ζωναρόπουλος 2, Καπότας, Σαμαράς, Πίππης.
ΑΟ ΝΗΡΕΥΣ (Μανώλης Γκούφας): Ζαλώνης 8, Στρούζας 2, Θεοδώρου, Στεφανίδης 5, Μπακόπουλος, Καλογερόπουλος, Ζαχαριάς, Καραδήμας, Αποστολόπουλος 2, Κελεπούρης 1, Πάνου 7.
Διαιτητές: Στεφανίδης, Μαυρίδης, Δίλεπτα: 4-6, Πέναλτι: 0/1-1/3

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 24-31
Τα πεντάλεπτα: 0-2, 1-3, 2-5, 3-8, 5-10, 9-13 (ημ.), 10-15, 12-17, 12-20, 15-25, 19-27, 24-31
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Γιάννης Παπαγιαννόπουλος): Διαμαντόπουλος, Γούπης 3, Παπαδόπουλος, Παναγιωταρόπουλος 2, Μαρκάτος 1, Σινούσης 1, Αλ. Παπαγιαννόπουλος 5, Γεωργίου 4, Τλούπας, Βύρλος, Μακρυδάκης, Μάρκοβιτς 3, Κωνσταντινίδης, Τριανταφύλλου, Τόμοβιτς 5, Δεμίρης.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (Κώστας Τούτσης): Αικατερίνης 6, Τσιέλος 1, Παλαιολόγος 1, Γκίκας 1, Δημητρόπουλος 9, Καπής, Τυφτικίδης, Μαρινάκης, Μπεκιάρης 3, Σταματίου, Βλαχογεώργος, Οικονόμου 1, Φίλης, Βασιλειάδης 5, Φουμελιώτης 4.
Διαιτητές: Τσάμος, Φωκίτης. Δίλεπτα: 4-4, Πέναλτι: 0/2-2/2

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 33-23
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 3-4, 5-5, 7-6, 10-8, 13-10 (ημχ.) 16-13, 20-16, 24-16, 27-20, 30-22, 33-23
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ (Παναγιώτης Γούσιος): Ανθομελίδης 1, Ιλερής 3, Γιαννακίδης, Παπαγεωργίου 1, Ψωμαθιανός, Πετρίδης 5, Αντωνιάδης 3, Ζαφείρης 4, Ελέτα, Αλατσατιανός 2, Τοκατζόγλου 3, Αλεξανδρίδης, Ανανιάδης 1, Τσεσμετζίδης 4, Μιχαϊλίδης, Κουκμίσης 6.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Αντώνης Καρυπίδης): Τσινασλανίδης, Ορφανουδάκης, Πίνο 1, Ρωμανίδης, Θωμαΐδης 1, Κοπαΐδης 2, Γιαννακόπουλος 6, Αραμπατζής, Κωνσταντινούδης, Σιπόπουλος 1, Μέλλιος 1, Παλαϊζγής, Μπεϊλής, Τραϊανός 2, Λυμπούδης, Βότσης 8.
Διαιτητές: Κατσίκης-Γράψας, Δίλεπτα: 2-4, Πέναλτι: 2/2-5/5

Α2 Γυναικών

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΑΧ ΧΑΝΙΑ 30-15
Τα πεντάλεπτα: 2-1, 5-1, 7-3, 11-5, 12-5, 17-5 (Ημίχρονο), 19-6, 21-8, 23-8, 25-11, 28-13, 30-15
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Γεμελιάρης Κων.): Μπάσα 1, Δρακώτου, Τριανταφυλλάκη 3, Α. Γαλάνη 1, Φασιλάκη 1, Μπούκη, Τσέμπονι, Χούρου 2, Ποδηματά 6, Βαμβόλη 2, Κασίρι, Γεμελιάρη 1, Β. Γαλάνη 1, Παπαγιαννοπούλου 12, Σιώρη.
ΕΑΧ ΧΑΝΙΑ (Κιναλόπουλος Ηλίας): Φράρου, Χιριμπάκη, Σφακιανάκη, Ξαφέρλαντ 1, Κακαβελάκη, Κολομβάκη, Σπανουδάκη 3, Στραγουδάκη 1, Γκουλούση, Κουμπιάδη 2, Σπυρίδου 5, Δεμίρογλου 3, Παπαδοκωνσταντάκη.
Διαιτητές: Λεφάκης-Μπράβου. Δίλεπτα: 3-2, Πέναλτι: 3/3-4/4.

Γ.Σ ΔΡΑΜΑ 1986 – ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 21-26
Τα πεντάλεπτα: 1-1, 2-6, 3-7, 5-9, 5-10, 8-12 (ημχ.) 11-15, 15-15, 15-19, 18-20, 18-23, 21-26
Γ.Σ ΔΡΑΜΑ 1986 (Τογανίδης Θ.) Καρρά 3, Τογανίδου 5, Αθανασίου 3, Μαυρίδου, Τουρφαντίδου 1, Κουρουπέτρου, Παπαδοπούλου, Μαυροπούλου 7, Μπάσσα, Παρασκευά, Τουνγκερίδου 2, Χατζηκώστα, Ξανθοπούλου, Δογανίδου.
ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ: Σμαρλαμάκη 8, Παρασκάκη 2, Νικόλοβα 5, Σαββαλάκη Α. 4, Σαββαλάκη Δ. 2, Λαμπίδη, Σιαβαρλή 1, Αυγητίδου 1, Χωρινού, Βαρσάμη, Σολακούδη 2, Καλαϊτζή 1, Χαριτίδου, Παντίδου, Ντόγκα, Τζαμπάζη.
Διαιτητές: Παρασκευούδης-Αποστολίδης, 5-3, Πέναλτι: 2/2-6/7

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ- ΕΑΧ ΧΑΝΙΑ 40-16
Τα πεντάλεπτα: 4-0, 9-0, 11-0, 11-1, 15-2, 18-2 (ημχ.), 22-5, 27-6, 30-8, 31-11, 36-13, 40-16
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Γιάννης Βαρελτζής): Μακρόγλου 4, Μπάκα 4, Κουτρουμπά 3, Παπουτσιδάκη 8, Καρύδη 3, Φάζου 4, Ταράση 2, Μπασόλι, Βαφειάδου, Τρίψα, Μπέγκα 10, Μάστορη 2, Συκιωτάκη.
ΕΑΧ ΧΑΝΙΑ (Κιναλόπουλος Ηλίας): Φράρου, Χιριμπάκη, Σφακιανάκη, Ξαφερλάρι 3, Κακαβελάκη, Κολομβάκη 5, Σπανουδάκη 2, Στρατουδάκη, Γκουλούση, Κουμπιάδη 1, Λουμπασάκη 1, Σπυρίδου 3, Δεμίρογλου 1, Κωνσταντινίδη.
Διαιτητές: Μερτινιάν-Μπράμου, Δίλεπτα: 1-1, Πέναλτι: 1/1-2/2

Β΄Ανδρών 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 22-26
Τα πεντάλεπτα: 1-3, 1-4, 3-7, 3-10, 5-13, 8-15 (Ημίχρονο), 10-17, 11-18, 14-19, 15-22, 18-24, 22-26
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (-): Ζαγγανάς, Τσέτσος 2, Αστέρης 5, Κωνσταντινίδης, Σοκόλι, Κόρρας 5, Μίχος 2, Βρόντος, Δήμου, Δαβάρης, Γιαννάρας 6, Ποδογοριανιώτης, Τριανταφύλλου 2, Κυριακίδης, Ζέκιος.
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Χριστοδούλου Χρήστος): Δίπλαρος 4, Γ. Μπακαούκας 1, Χ. Μπακαούκας 5, Κορρος, Τρουλος 5, Γεωργακόπουλος, Αποστολίδης 1, Μπαρντάς 3, Τσαρπάλης 1, Κοκλιώτης, Μανούσος, Χιώτης, Διολέτης 6.
Διαιτητές: Συρεπίσιος-Γιαβρουτάς. Δίλεπτα: 1-3, Πέναλτι: 2/2-2/2.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ 22-18
Τα πεντάλεπτα: 2-0, 3-3, 7-3, 8-5, 9-7, 11-7 (Ημίχρονο), 15-7, 16-9, 16-11, 17-11, 20-17, 22-18
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Γιώργος Ζαχαράκης): Μπαξεβάνης, Διαμαντάκος, Βαμβουκάς 1, Γραμματικόπουλος 1, Κραουνάκης 3, Τζαναβάρης, Πούλιος, Κοντογιώργος 4, Βασάλος 1, Γύθουας, Δικηγόρος 2, Μαραγκάκης, Ξαγοράρης, Νικολάου, Τσικριτέας 4, Παπαδάκης 4.
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (-): Αλιφιέρης, Τσούνης 3, Διαμαντόπουλος, Τσούρκουλας, Ζέρβας 1, Παναγόπουλος, Χηνος 5, Σταμπόλης 3, Σγαρδέλης 6.
Διαιτητές: Ανταλής-Ζήσης. Δίλεπτα: 2-3, Πέναλτι: 3/6-3/4.

 

 

 

ΑΟΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 33-27
Τα πεντάλεπτα: 4-1, 7-2, 10-6, 13-7, 18-9, 19-13 (ημ.), 22-16, 24-18, 26-21, 28-23, 30-23, 33-27
ΑΟΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ : Πούλιος, Σαλαγιάννης, Αναστασίου 11, Δόκαλος 4, Σουκαλόπουλος 7, Τερζόγλου, Τάσιος 6, Τούλιος 1, Γκανάρας 3, Τζιφονώτας, Γκόγκου, Γκουπιδένης 1, Βαένας, Μπαλιάκας, Παυλίδης.
ΑΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ: Μόσχος, Ζαμπάλας 11, Βέργος 2, Γότσης 7, Τζελέπης 1, Πανταζής, Εξάρχου 1, Βέργος, Ιωαννίδης 3, Μπογάς 1, Β. Γκρουίδης , Ζιώγος, Λ. Γκρουίδης 1, Εφαπλωματάς.
Διαιτητές: Λινάρδος, Νικολαϊδης. Δίλεπτα: 10-3, Πέναλτι: 2/2-3/6
Κόκκινη: Β. Γκρουίδης 53:14 (Δεν κρατήθηκε το δελτίο)

ΜΑΚΕΔΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20-29
Τα πεντάλεπτα: 0-3, 2-5, 3-7, 5-8, 7-9, 9-13 (ημχ.) 11-14, 12-18, 14-20, 17-23, 18-27, 20-29
ΜΑΚΕΔΩΝ: Καπνόπουλος 5, Κυρκενίδης 2, Μπάχας, Φουλούλης 6, Παπαοικονόμου, Κουκουβίνος, Μαστιχίδης, Ζαχαριάδης 1, Κατσούνης 5, Ματζούνης 2, Μακρυγιάννης, Δρόσος 2, Γεωργιάδης.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: Λαζαρίδης 3, Μίμης, Μαυρίδης 7, Παντελάκης, Αμιρίδης, Παππάς, Μακρυγιάννης 1, Βαφέας 8, Λίτος 4, Ρίζος 3, Φίλιας 2, Τακίρης 1.
Διαιτητές: Παπαδόπουλος-Χατσίκας, Δίλεπτα: 1-1, Πέναλτι: 5/9-2/3

 

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 22-32
Τα πεντάλεπτα: 1-2, 1-5, 6-8, 9-10, 11-13, 12-15 (ημχ.), 14-16, 15-20, 18-21, 19-25, 20-28, 22-32
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (-): Κουλούρης 1, Φουρλοπουλος, Τρίμπος 5, Λολίδης, Κορωναίος, Αναγνώστης 2, Σαρδής 7, Μπατής, Καραλής, Καρακώστας 4, Ζαχαρόπουλος 3, Βασιλείου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ (Ναπολέων Κρεμόνας): Χιωτέλης 2, Κυριακούλιας, Τσερπές 4, Μηλιός 3, Μαυρομάτης; 4, Ρουσιώτης 1, Καλαμάτας, Γεωργίου, Στυλιανός 4, Κούρος, Μαραζιάρης, Ανδρώνης, Βασιλόπουλος 4, Τσάκωνας, Παπαπαύλου
Διαιτητές: Καρυδάκης – Γιακαλής Δίλεπτα: 1-4 Πέναλτι: 1/1-3/3 Κόκκινη: 42:30 Παπαπαύλου – για εξύβριση διαιτητή, κρατήθηκε δελτίο

ΑΡΗΣ ΘΕΣ. – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 24-32
Τα πεντάλεπτα: 2-1, 5-5, 7-6, 7-10, 9-13, 12-17 (ημ.), 14-17, 16-18, 18-21, 20-23, 20-27, 24-32
ΑΡΗΣ ΘΕΣ.: Παπαπέτρου, Τσιρτσουρίδης 1, Αλμπέντρι, Φουρνατζίδης 3, Ρουμελιώτης 3, Αργυρόπουλος. Μαυρίδης. Τσακωνιάτης 3, Κόεν, Οικονόμου 7, Τσιάνος, Καλιανίδης 4, Ευστρατίου, Πάνος, Γιαβρόγλου 1, Μεϊμαρίδης 2.
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛ.: Αριστείδου 1, Τσιβεντζέλης 4, Βαλής, Σαλαβασίδης 2, Κουσίδης 6, Τριανταφυλλίδης, Σταυράκης, Χριστοδούλου, Λασκάκης, Δ. Κωστόπουλος 2, Κ. Κωστόπουλος 4, Καλαϊτζής 7, Χοτζούδης 6.
Διαιτητές: Μιχαηλίδης, Βαγγελτζίκης, Δίλεπτα: 7-2, Πέναλτι: 3/4 – 6/7

ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – AΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 19-29
Τα πεντάλεπτα: 2-1, 5-2, 6-4, 6-6, 8-8, 10-12 (ημ.), 10-14, 11-18, 12-21, 15-25, 17-27, 19-29.
ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Κ. Συράκος 2, Σιδέρης, Τσακανίκας, Αλεξόπουλος, Αποστολόπουλος, Κωνσταντόπουλος 5, Λιοκαύτος 6, Παπανίκος 2, Μαυρέλης, Λ. Συράκος 1, Δήμου 2, Ράικος, Γουργολίτσας, Φεγγούλης, Σφυρόπουλος, Σταμούλης 1.
ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ (Ντράγκαν Γιάνγκα): Φωτάκης, Ι. Σουρλαντζής, Πέρρος 3, Αναγνώστου 4, Δ. Σουρλαντζής 7, Κορδογιάννης 2, Γουέις 3, Δ. Κατσίκης, Δ. Κατσίκης 4, Παύλου, Δεληκούρας 6, Καββαλός, Γκίκας, Παπασπύρου, Χρήστου.
Διαιτητές: Αβράμης, Χρυσικόπουλος, Δίλεπτα: 7/3, Πέναλτι: 2/2 – 0/1

ΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» 31-27
Τα πεντάλεπτα: 0-2, 2-3, 5-7, 8-8, 11-9, 14-10 (ημ.), 17-12, 19-16, 24-19, 25-21, 28-24, 31-27
ΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ: Τσιτσάρης 6, Καραγεωργίου 3, Τραγιάς, Τσανακτσίδης 1, Μέλλιος, Παπαθανασίου, Στέργιουλας 6, Γκουμπέρι 1, Αργύρης, Καραβίτης 7, Μετάνι, Ανδρεόπουλος, Αδάμ 7, Φώτος, Παπαδόπουλος, Παπακωνσταντίνου.
ΓΣ ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»: Γιαμουρής, Μηλιώνης 3, Κάντσης 4, Μακρής 5, Βαρέλης 1, Στ. Μακρής 9, Δελικούρας 1, Δ. Μακρής 1, Βάσιος, Γαρίδας 3, Μόσχος, Ι. Μπούκας, Θ. Μπούκας, Βασιλάκης.
Διαιτητές: Λινάρδος, Νικολαϊδης. Δίλεπτα: 8-6, Πέναλτι: 4/4-4/5

ΓΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 33-23
Τα πεντάλεπτα: 3-2, 4-2, 5-4, 8-5, 12-7, 15-8 (ημχ.), 14-10, 23-14, 25-17, 28-19, 30-22, 33-23
ΓΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ (Βλατερός): Συντρίκος 2, Ρουμελιώτης 9, Παππάς 9, Αϊβαλιώτης 2, Κωνσταντινίδης 1, Ρενουά 3, Κόκκινος 4, Αρσενόπουλος 2, Σπιτάλας, Μιχαλάκος, Μουζακιώτης 4, Αντωνόπουλος 1, Μίχος 2, Τζπάλι, Τσεχαγιάς 1
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Τρίγκας): Μακρής, Γκιγλέμης 2, Γεροδήμος, Ευθυμίου 1, Ξεσφίγγης, Λαμπράκης 2, Χάδος, Γκούρλιας 9, Νάκος, Κεραμάρης 2, Βογέλης 1, Ίβρος 6
Διαιτητές: Καραπάνος- Ελευθερίου Δίλεπτα: 7-9 Πέναλτι: 3/4-5/5 Κόκκινες: 53:46 Ευθυμίου (3 δίλεπτα), Βογέλης (3 δίλεπτα)

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth dukelogoth aeklogoth diomidislogoth paokogoth 	panellinioslogoth filipposlogoth aeroposlogoth fivoslogoth kamaterologothh ymcalogoth drama86logoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth   paokogoth   anagennisilogoth   malexgiannitslogoth   panoramalogoth   filotaslogoth   filipposlogoth   kamaterologoth   aristheslogoth