Hellenic Handball Federation

Official Website

ked oxe
Ο πίνακας των αξιολογημένων διαιτητών της Α! κατηγορίας και των παρατηρητών Α! και Β! κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΜΕΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α! ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

1 ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
2 ΚΙΝΑΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ EHF YRP
3 ΜΠΕΤΜΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ IHF
4 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
6 ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
7 ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ EHF YRP
8 ΒΗΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕYΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
9 ΚΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
10 ΜΕΡΤΙΝΙΑΝ ΜΙΧΑΗΛ ΑΤΤΙΚΗΣ EHF
11 ΜΠΡΑΜΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ- ΜΑΡΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ EHF
13 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
14 ΣΥΡΕΠΙΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ EHF
15 ΤΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ EHF
17 ΤΣΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ EHF YRP
18 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ EHF YRP
19 ΨΥΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
20 ΧΑΣΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ EHF
21 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
22 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
23 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ EHF
24 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ EHF
25 ΝΑΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ EHF B!
26 ΧΑΡΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ EHF B!
27 ΠΑΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
28 ΤΣΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
29 ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΝΤΡ. - ΝΟΤΙΟΑΝΑΤ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
30 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΝΤΡ. - ΝΟΤΙΟΑΝΑΤ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
31 ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΝΤΡ. - ΝΟΤΙΟΑΝΑΤ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
32 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
33 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
34 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
35 ΤΖΑΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ IHF

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΜΕΝΩΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ Α! & Β! ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ Α
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Α EHF
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Α EHF
4 ΜΙΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Α EHF
5 ΜΠΕΜΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Α EHF
6 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
7 ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Α
8 ΜΕÏΜΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Α EHF
9 ΠΑΡΤΕΜΙΑΝ ΣΤΕΠΑΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Α EHF
10 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Α
11 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΕΝΤΡ. - ΝΟΤΙΟΑΝΑΤ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ Α
12 ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΝΤΡ. - ΝΟΤΙΟΑΝΑΤ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ Α
13 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΝΤΡ. - ΝΟΤΙΟΑΝΑΤ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ Α
14 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΕΝΤΡ. - ΝΟΤΙΟΑΝΑΤ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ Α
15 ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Α
16 ΒΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Β
17 ΔΗΜΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Β
18 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β
19 ΣΙΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β